Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

GLOSA: Král českého TikToku, nebo pán z Nemanic? Podivné hygienické návyky Adama Kajumiho

Kajumiho letní outfit.
Zdroj: se souhlasem A. Kajumiho
+ Dalších 11 fotografií
glosa

Považuje se za CEO českého TikToku, na Instagramu ho sleduje skoro tři sta tisíc fanoušků a snaží se budit dojem, že žije život plný luxusu. Proč se ale Adam Kajumi nepřevléká. Kdo ho sleduje na sociálních sítích, nemohl si nevšimnout, že si v posledních dnech oblíbil barevný set, který má na sobě téměř nepřetržitě. Klidně i několik dní po sobě.

Sledujete-li Adama Kajumiho na sociálních sítích, musíte nám dát za pravdu, že budí dojem, že žije život snů. Cestuje po celém světě, druhý domov zdá se má v Dubaji, téměř vždy je obklopený mladými kráskami a prohání se luxusními auty. Lamborghini, ferrari, nadupané BMW či Mercedes v kabrioletu. To je jenom malý výčet bouráků, kterým se Kajumi, který letos oslavil 23. narozeniny, prohání.

Tím ale jeho život na vysoké noze nekončí. Nezapomenutelná je scéna z Like Housu, kam do vily za ním přijel jeho osobní čistič bot. Což byl kluk, kterému Adam platil za to, že mu čistil jeho boty, protože on při tom věčném cestování, prohánění mladých krásek na něco takového neměl čas.

První trhliny o bezedném kontě si způsobil sám Kajumi, který ještě v době, kdy v Like Housu bojoval o půlmilionovou výhru, přiznal, že je z něj bezdomovec. Ačkoliv věděl, že bude muset každý víkend hříšnou vilu opouštět, zbavil se svého bytu, který měl v pronájmu, a pravidelně prosil na svém Instagramu, aby ho někdo u sebe nechal přes víkend přespat.

Kajumi nemá na oblečení?

Ty časy jsou sice určitě pryč a Kajumi nemusí denně řešit, kde večer uloží hlavu, přesto je jeho život plný podivností. Snaží se sice působit dojmem úspěšného influencera, kterému leží celý svět u nohou, přesto se v posledních dnech zdá, že jeho šatník čítá jenom pár kousků oblečení. Především barevný set, který se skládá s kraťasů a košile. Právě tento outfit totiž v posledních týdnech nosí až příliš často. A nutno říct, že se chvílemi zdá, že se dokonce nepřevléká.

Měl ho na sobě na koncertě Davida Guetty, kam vyrazil s Denisou Grossovou a propařil v něm celou noc. Když se o den později vracel zpátky do Česka, neuhodnete, v jakém outfitu vezl dceru Stanislava Grosse domů? A ani pak se nepřevlékl. O několik hodin později se totiž na jeho Instagramu objevilo video, na kterém měl na sobě totožný outfit, který mu snad přirostl k tělu. Jinak si neumíme představit důvod, proč se Kajumi téměř dva dny nepřevlékl.

Je Adam nadčlověk?

A tím to neskončilo. Když den nato natáčel s Natálii Grossovou její nový videoklip, ve kterém si střihli i zamilovanou scénu, měl na sobě Kajumi stejné šortky a košili. Ve stejném oblečení vyrazil tuto sobotu dokonce i na Prague Pride a následně propařil celou noc v jednom z pražských klubů. A nedivili bychom se, kdyby v neděli zveřejnil storíčka a měl na sobě stejný outfit. Nebylo by to totiž poprvé.

Je snad Adam Kajumi nadčlověk, který se nepotí, voní po fialkách, a tak není důvod, aby se převlékal, nebo jednoduše má jeden oblíbený letní outfit, který se snaží vytěžit, dokud jsou ještě teplé dny. Další možností je, že si stejných kompletů koupil několik, protože nechce nosit nic jiného.  Sám influencer se k celé věci staví takto: "Jo, měl jsem outfit tento týden víckrát, hodilo se to, ale už to stačilo," řekl pro eXtra Kajumi.

Ať je to jak chce, vypadá to dost divně a na Kajumiho, kterého na TikToku sleduje přes milion lidí, to hází podivný stín šmudlovství. Sami se ale podívejte do galerie.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy