Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

GLOSA: Koupit si revolver proti teroristům může jen idiot. Stačí, když se začnete poutat v autě a nebudete jezdit opilí

Kdo je na odstřel?
Zdroj: Twitter
Rozmohl se nám tu takový zvyk. Lidé si kupují revolvery, aby ochránili své životy před teroristy. I přes mediální masírku je to blbost. Pro vaše bezpečí uděláte mnohem více, když se budete v autě poutat pásy a nebudete jezdit nalití jako doga.

Na úvod bych rád poznamenal, že můj vztah ke zbraním je velmi kladný. Pocházím z rodiny, kde se chodilo na hony, kde se chodilo na střelnici a kde se hovořilo o tom, co která zbraň umí a na co je vhodná.

Jsem zastáncem toho, že každý člověk (který splní zákonem dané podmínky) by měl mít právo u sebe nosit zbraň. A když mu půjde o život, měl by ji umět použít.

Mně šlo o život dvakrát. Jednou jsem ve Frýdlantu v noci potkal partu zdrogovaných amatérských kickboxerů a podruhé jsem v centru Prahy potkal pána s břitvou. Obě setkání jsem přežil jen díky náhodě a rychlým nohám. Kdybych tehdy měl v ruce revolver, dostal bych se do výhody. Takhle jsem se mohl spoléhat tak na pomoc náhody a vyšší moci. Policie byla daleko. A nelze to klukům v uniformě vždy vyčítat.

Pokud cítíte, že potřebujete chránit sebe a svou rodinu, je zbraň dobrá volba. Nebezpečí číhá na každém kroku. Jdete v noci po Praze a potkáváte desítky lidí, kteří chtějí vyvolat problém jen kvůli tomu, že jim nesedla dávka drogy nebo přebrali s chlastem a hrají si na krále ulice.

V každém městě natrefíte na borečky, kteří mají hodně testosteronu, hodně síly a málo inteligence. Tihle lidé si večer vyrazí jen tak „zabouchat“. Koho? Třeba někoho, kdo má blbou barvu kalhot. Nebo má blbou čepici. Nebo má po svém boku hezkou holku. Důvod pro duševní mrzáky se vždy najde.

Pokud si chcete pořídit zbraň, jděte do toho. Na tyhle psychopaty se to bude hodit.

Ale kdo si pořizuje zbraň proti islámským teroristům, je naivka, který podléhá mediální masírce. Strašit terorismem je docela dobrý byznys. Přiživí se na tom politici (sbírají body na příští volby), přiživí se na tom prodejci zbraní a přiživí se na tom i instruktoři sebeobrany. Tihle všichni vás budou strašit teroristickými útoky, protože to prostě vynáší.

Šance, že v ulicích Česka potkáte teroristu, je velmi malá. Šance, že ho zastavíte revolverem, je ještě menší.

Když jsem nedávno navštívil Amsterodam, šokovala mě situace na letišti Schiphol. Přetékaly tam odpadkové koše. Všude obrovské množství lidí a tisíce možností, kam dát výbušninu. Kdyby v tu chvíli nějaký odpadkový koš explodoval, byl by mi revolver zcela na prd. Nestihl bych se s ním ani podrbat za uchem, natož hledat v davu lidí teroristu a sejmout ho.

Pokud máte strach o život, tak se určitě ozbrojte. Žijeme ve složitém světě a zbraň zvyšuje šanci na přežití.

A taky se poutejte v autě, nepište za jízdy SMS, nesahejte spolujezdkyni na koleno a nejezděte opilí.

O život mi totiž šlo častěji v autě než na ulici. Trefil jsem divoké prase, když jsem jel jako prase. Trefil jsem strom, když jsem se koukal na SMS. Sedl jsem do auta s ožralým člověkem a skončili jsme ve škarpě. To jsou momenty, kdy mi skutečně šlo o život. To jsou momenty, kdy za blbost se platí. To jsou momenty, které můžete ovlivnit. To jsou momenty, kde začíná váš každodenní boj o život.

Pokud vám někdo tvrdí, že největším problém pro jedince v Česku je islámský terorismus a že nutně kvůli tomu potřebujete revolver, tak si vás vodí jako ovečku. Každodenní boj o holý život začíná ve městě, sotva za vámi zaklapnou dveře bytu. Pořádně se rozhlídněte na přechodu. Blbečků, co to zkoušejí profrčet na červenou, je v ulicích asi tak o 1000 % více než teroristů.

Související články

Další články