Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

GLOSA: Konec milostného Kolečka? Dvě nevěry stačí, drahoušku, měla by vyhlásit Aneta

GLOSA: Petr Kolečko a jeho poslední šance. Dvě nevěry stačí, drahoušku, měla by vyhlásit Aneta
Zdroj: herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
GLOSA

Scenárista Petr Kolečko (38) sice nepatří mezi fešáky, ale je to mimořádně chytrý a vtipný chlap, takže se mu podařilo nejen získat náruč, city a posléze i část genů modelky Anety Vignerové (35), kromě toho v létě začal usínat i vedle herečky Denisy Nesvačilové (31). Když ho nyní první z nich vzala zpátky, musí být buď mimořádně naivní, anebo pevná v kramflecích a přesvědčená o tom, že vše ustojí, i kdyby její druh s tuláckou povahou zase někdy tak nějak neměl jasno a znovu klopýtl.

Petr Kolečko: Hrdina, nebo nezodpovědný padouch?

Scenárista Petr Kolečko je člověk, který už pár let docela baví diváky svými scénáři seriálů a filmů. Pro řadu chlapů nyní jistě bude také vzorem geroje, který nejenže dokázal řečičkami uhnat krásnou, dlouhonohou modelku Anetu Vignerovou, ale ještě se vedle ní potají vídat i s herečkou ze seriálu Pálava Denisou Nesvačilovou.

Pro ty, kterým příroda nedala obličej a tělo Brada Pitta, nebo z mladších třeba Chrise Hemswortha, to musí být vzpruha, že stačí mít něco v hlavě a že i se svou genetickou výbavou mají šanci ukecat dokonce i holky úplně mimo svou ligu.

Snadné odpuštění?

Jenže nyní se nám to zamotává, když první nevěra vyústila v nový vztah a druhá pak v návrat k Anetě.

Ta tvrdí, že umí odpouštět, že je správné dát druhou šanci. Jednak je to samozřejmě čistě její věc, s kým a proč žije, a za druhé chápu, že má se záletníkem syna, navíc ještě z dětství trauma z rozpadu manželství rodičů. Proto má silnou motivaci slepovat, co už bylo jednou rozbité a co působí neopravitelně.

Nevidíme těm dvěma (nebo třem? Čert aby se v tom vyznal) do ložnice, nevíme, jak moc nezbeda Petr dostal „sežrat“ to, jak se zachoval, ale navenek to vypadá, že milost dostal až příliš snadno.

Poučení z nevěrného vývoje

Je jen otázka, jestli si fakt uvědomil, že rodina je základ a opravdový chlap že se snaží chovat zodpovědně a nehledá povyražení hned, když se někdo ochotný vyskytne poblíž. Nebo je snad přelétání z jedné dívčí kopretinky na druhou prostě jeho hobby, nemůže za to a je to vlastně „chudák“?

Aneta ho snad zná a chápe, že kdyby byl takový, jak píšu o odstavec dřív, zatímco ona by trvala na partnerské věrnosti, nikdy s ním šťastná nebude. Třeba se ale dohodli, že „užít ano, ale v deset večer doma“, těžko říci. I když veřejně tvrdí, že třetí šance už nepřijde.

Možná se my, všechny „věštkyně“, pleteme a tihle dva se ještě vezmou, budou mít deset svišťů, zestárnou bok po boku a Kolečko už se nikdy na žádnou jinou už ani koutkem oka nepodívá.

Nebo taky ne. Bude možná ještě zábavné to sledovat. I když… jak pro koho. Na druhou stranu: Anetu teď už Kolečko nemůže vůbec ničím překvapit.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy