Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

GLOSA: Drama queen z Love Islandu Venis má v hlavě bordel, Adama mučí svou hysterií

+ Dalších 9 fotografií

Kdyby si někdo myslel, že s odchodem Lua a Petry skončí i dramata na vile, tak byl na omylu. Stačí, že se ve hře udržela Venis, která je mistrem hysterických výstupů. Nikdo ze srdíček neumí udělat z komára tak velkýho velblouda jako právě Adamova partnerka. Slovenský fešák musí mít nervy z oceli, protože ho Venis opět pěkně podusila.

Už to vypadalo, že si Venis s Adamem všechno vykomunikovala, ale skutek utek. Okatou brunetku už od ohniště hlodala informace, že je obětí Adamovy hry. Své pocity pak sdělila nejen holkám v make up roomu, ale i v beach hutu. "Já jsem z toho zmatená... Myslí to se mnou Adam opravdu vážně? Je ke mně opravdu upřímný? Co všechno je vlastně real, to, co mezi námi bylo, a takhle bych mohla pokračovat do nevidim," svěřila se Venis kamerám.

Drama queen letošního Love Islandu pak ani nedošla do kuchyně na společnou snídani. Po několika hodinách se konečně umoudřila a přišla za Adamem, na kterém bylo vidět, že vůbec neví, co se jí v té hlavě zase děje. Což není poprvé, takzvaný bordel ve Venisině hlavě už jsme tu měli několikrát. Tentokrát si však drobná bruneta sympatického Slováka pořádně podusila.


Studená sprcha pro Adama

Bezradný Adam už prostě neví, co s ní. Své partnerce, která se dle jejích slov psychicky úplně složila, dává lásku najevo svými gesty, ale to Venis očividně nestačí. Když jí pak tedy vyzná své city i slovně, místo polibku dostane studenou sprchu. "Tak jsi úplný dement jako, teďka mi to budeš říkat, když se tady řeší tyhle věci," spustí Venis kanonádu. Najednou z hysterky přepne do role oběti. "Já jsem ti tím nechtěla ublížit, byla jsem si prostě nejistá, chápeš. Mrzí mě, že jsem měla pochybnosti, ale chci abys mě pochopil. Máš mě furt rád?"


No, po tomhle by se člověk nedivil, kdyby ji fešný Slovák kopnul do zadku. Kluk jí řekne, jak moc ji má rád, že nemá problém z vily odejít, protože už něco důležitého našel (tím myslel Venis), ale ona si stejně jede svoje. Jak sám Adam říká, má jen jedny nervy, a pokud je jeho partnerka bude ještě dlouho takhle napínat, tak by taky mohla zůstat sama.

Je na Adamovi, zda chce mít po svém boku hysterku, která nevydrží ani pár týdnů bez hádek a obviňování, a nebo se poohlídne po někom jiném, kdo v hlavě nemá bordel a nerozpitvává věci do sebemenších detailů. Člověk, aby se před Venis bál mluvit, protože nikdy nevíte, zda právě váš pohled, tón hlasu či tik v ruce neprobudí v brunetce paranoidní hysterku.

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy