Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

GLOSA: Dojedou Chili a Shopaholic Nicol v Survivoru na intriky? Fanoušci jich mají plné zuby!

Chili a Nikola předvádí, jak moc dokáží být zákeřné. Místo obdivu se ale zatím dočkaly jenom kritiky.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/se svolením televize Nova
+ Další 4 fotografie
Intriky

Jako účastnice předposlední řady MasterChef Česko si získala desítky tisíc příznivců. Když kvůli zdravotním komplikacím v rodině odstoupila ze SuperStar, mnozí z nich to oplakali. Do Survivoru už se ale Ta Thuy Dung alias Chili hlásit neměla. Právě na jednom z ostrovů Dominikánské republiky totiž ukázala svou pravou tvář a fanoušci jí doslova nemůžou přijít na jméno! 

Pokud je v kolonce profese u Nathana Christiána Dzaba napsané účastník reality show, u Chili by mělo místo kuchařky být slavomanka. Právě ona je totiž posedlá slávou. Zatímco Nathan je mimo jiné slovenský fotbalový útočník, Chili se proslavila opravdu pouze díky účasti v MasterChefovi. Sláva jí ale zdá se stoupla do hlavy.

Zatímco v MasterChefovi se těšila velké oblibě diváků, protože neměla prostor ukázat svou pravou tvář, ale pouze kulinářské schopnosti, a možná i proto, že nenávist téměř všech diváků byla nasměrovaná vůči Pavlíně Lubojatzky, v Survivoru se předvádí v tom nejhorším světle. Jde sice o show, která je postavená na intrikách, Chili se ale snižuje doslova k šikaně ostatních dívek.

Snižuje se k šikaně?

To na vlastní kůži pocítily Iva Pazderková, která měla štěstí, že ji Tomáš Zástěra vyměnil za Johy z červeného kmene, a Bára Jánová, kterou se Chili a Nikole Čechové alias Shopaholic Nicol podařilo na druhý pokus ze Survivoru vypudit. A proč si na ně Chili se svou novou “bestkou” Nikol zasedly? Protože jsou jiné. Žádný další důvod to nemělo.

A právě to vadí i televizním divákům, kteří se ještě před měsícem řadili mezi fanoušky jak Chili, tak Nicole. Chili se podařilo něco, co sama netušila, že je možné. V očích diváků Survivoru je totiž horší než svého času ufňukaná Pavlínka. Důvod? Ona je zlá a mnozí se ji nebojí označit za hnusnou mrchu bez sebereflexe, která o sobě tvrdí, že je velká sportovkyně, ale zatím nic nepředvedla. Přesto si troufla označovat Báru Jánovou za nejslabší článek týmu.

Kritika od Evy Holubové

Ze Survivoru 2022 byly tak odvysílané zatím jenom čtyři díly, už nyní je ale jasné, kdo je největším zklamáním. Slovy Evy Holubové: Jestli se do finále dostanou ty dvě čestné kamarádky, ty dvě drndy z kmene Mao, tak jejich poslední zápas v bahně vidět nemusím. Jen nutno říct, že ačkoliv je Survivor hlavně o té správné strategii, Chili se zatím zmohla pouze na ubohé intriky a pomluvy.

Více o reality show Survivor Česko 2022 ➔

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy