Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

GLOSA: Čtyři dny bez Soukupa, pak Agáta se svým milým zboří Vary

GLOSA: Agáta Hanychová: Čtyři dny bez Soukupa, pak zboří Vary
Zdroj: profimedia/se souhlasem A. Hanychová/koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
glosa

Celé Česko bylo v šoku, když vyplulo na povrch, že se modelka Agáta Hanychová dala dohromady s mediálním magnátem a mluvící hlavou 100 a 1 pořadu Jaromírem Soukupem. Uběhlo jen několik dnů a hrdličky frnkly do slunečné Marbelly, kde jim garde dělá půlka Agátiny rodiny. Teď je však kráska opět sama. Ale ne nadlouho! Jen co se vrátí zpět do Čech budou se dít věci.

Agáta a Jaromír jsou nejvyhledávanějšími pojmy posledních dnů. Nejde o to, že by se jména stalo populárním u rodiček, ale jejich nositelé patří mezi výrazné osobnosti českého showbyznysu. Co si budeme povídat, toto spojení opravdu nikdo nečekal. Možná se však nespoutaná Aguš konečně usadí a po boku statného ošetřovatele Jaromíra Soukupa už ji přejdou roupy. No, ale o tom zase někdy jindy.

Ukradnou Vary

Po několik dnech v Soukupově vile, kde se oddávaly radovánkám a selfíčkám, modelka opět osiřela. Nový nápadník se sice musel vrátit do Čech, asi aby stihl pošéfovat všechny své mediální aktivity, ale brzy se opět shledají. A to na festivalu v Karlových Varech.

Ruku na srdce, pokud se pár, možná trio, pokud se Žilková rozhodne svou roli gardedámy zopakovat i ve Varech, objeví na červeném koberci, je nad slunce jasné, že vyfoukne slávu všem letošním zahraničním hvězdám. Paparazzi budou mít plné ruce práce, aby jim neušel ani jeden dotek či polibek. Možná si pro všechny přítomné přichystají i další bombu.

Poklekne Soukup?

Tenhle vztah totiž Aguš bere vcelku hopem. Za necelý měsíc mají za sebou společnou dovolenou s rodinou, seznámení s tchyní a potomky a dokonce i veřejné vyznání lásky. Možná, že se na místě, kde se procházel John Travolta, Johnny Depp či Uma Thurman jeho blahorodí a král bulváru poklekne. Pokud se něco takového stane, je nad míru jasné, že se tento moment zapíše do historie festivalu.

Doufejme jen, že se Agáta opět neobjeví v poutech a nebude z jejich návštěvy průšvih jako tomu bylo v roce 2012.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy