Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

GLOSA: Cirkus Vémoland pokračuje: Lela s Karlosem jen září a vše je sluníčkové

Karlos Vémola a Lela Ceterová: Cirkus Vémoland pokračuje
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Aféra

Takovou komedii, jakou předvádí Karlos Vémola s Lelou Ceterovou, by nevymysleli ani legendární Monty Python. Nejprve přišel šok s rozchodem, pak obvinění z nevěry, následně trestní oznámení za napadení, potom velký návrat domů a nyní láska jako trám. Prostě zápletka hodná hollywoodské, nebo spíš bollywoodské komedie. Kdo ví, třeba se jednou dočkáme zpracování od Netflixu.

Když Karlos Vémola na začátku ledna oznámil přes Instagram, že se rozchází s Lelou Ceterovou, takřka všichni, které to zajímá, byli v šoku. O to víc, když zápasník nařkl svou partnerku z nevěry. Ta si ale nenechala nic líbit a Vémolu z bytu a také instagramového účtu své kamarádky osočila z toho, že ji zbil i s malým Rockym v náručí. Následně se vrátila k bijci domů za doprovodu policie, prý ze strachu. Zároveň na svého partnera podala trestní oznámení. Leckdo by řekl, že skandálnější aféra už být nemůže. Jenže omyl.

Uplynulo pár dní a Ceterová se nastěhovala zpátky do domu Vémoly, a to poté, co spolu strávili dovolenou v Dubaji. Vémola začal opět zářit jak měsíček na hnoji, vtipkoval o tom, že si vsadí na svou svatbu s Ceterovou podle toho, jaký bude kurz, a především oba začali vysvětlovat, jak to tedy ve skutečnosti bylo. Škoda že se nedomluvili dopředu na společné verzi, jejich fanoušci totiž doteď nevědí, kde jim hlava stojí. Co verze, to bizarní unikát. Sice se v tom nikdo nevyzná, ale čert to vem.

A tak Lela ve středu bouchla do klávesnice a napsala na Instagram, že už se ke kauze nebude vyjadřovat. No, vydrželo jí to asi pár hodin. V podvečer totiž na Instagram přidala další příspěvek, opět k jejich rodinné aférce.

"V těžkých chvílích se ukáží vždy ti praví lidé, kteří u nás stojí. Také, zda jsou to praví přátelé, nebo ne. I mně se ukázalo, kteří lidé jsou opravdu při mně v tomto obtížném období. Někteří se se mnou přestali bavit nebo mě pomlouvají myslíce si, že ke mně se to nedostane. Jsem za to velmi ráda, že se mi vytřídil okruh lidí. Takové situace vás mnohem více posílí a také váš vztah, pokud je opravdu pravý. Jsem ráda, že s Karlosem nás to posílilo a utvrdilo, že neumíme být bez sebe," napsala Ceterová na Instagramu.

Nejeden člověk se musí ptát, zda je potřeba k protřídění si přátel na sociálních sítích způsobit mediální humbuk. Obvykle stačí kliknout na odebrat z přátel. Zároveň nutno říct, že je hezké, že se pár dal opět dohromady, ale opět se nabízí otázka, zda je vhodné si ověřovat sílu lásky podáním trestního oznámení a do rodinných hádek tahat policii. Buď jak buď, ve Vémolandu je opět vše růžové, a to je hlavní!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy