Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

GLOSA: Budoucí první dáma Agáta Soukupová, mistryně jepičích lásek

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: dobydou spolu Pražský hrad?
Zdroj: Profimedia, Jan Handrejch/Právo/Profimedia, koláž: eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
GLOSA

Působí to sice jako fantasmagorie, ale zatím to vypadá, alespoň hlavní aktéři se tak tváří, že Agáta Hanychová (37) zakotvila v ložnici kontroverzního mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53). O vzniku tohoto pozoruhodného páru informovalo jako první eXtra.cz. Dočkáme se Instinktů Mirka a Agáty a také její „korunovace“ jako první dámy republiky?

Agáta Prachařová u Jaromíra Soukupa

Milostný život influencerky Agáty Hanychové po rozvodu s hercem Jakubem Prachařem připomíná pěkně rozbombardované bitevní pole. Těch milostných karambolů v kráterech! Střídala mladíky jako na běžícím páse, minimálně o jednom z nich pak zpětně mezi přáteli hovořila opovržlivě jako o „de*ilovi“. Před pár dny oznámila rozchod s posledním partnerem Andrejem Nikovem, který tak zmizel stejně jako jeho předchůdci v propadlišti dějin. Jako zázrakem spolu přitom nebyli jen pár týdnů, ale možná celých osm měsíců. To je u Agáty na úrovni diamantové svatby.

Vzápětí se ale začalo ukazovat, že možná nebyl úplně tím posledním mužem, se kterým influencerka (tento měsíc?) něco měla. Už když se objevila v Soukupově pořadu, předvedl před ní neuvěřitelný balící rituál. A Blesk nyní získal fotografie páru na letišti, kde se vážně nelíbají jako pouzí přátelé. Že spolu ti dva skutečně něco mají, na to jako první upozornilo eXtra.cz.

Proč o 16 let staršího?

Co to Agátu popadlo? Chce radši už staršího, který má dostatek vlastních peněz a nebude z ní mít mindrák? Prahne po zkušeném, který si nepotřebuje nic dokazovat? Jenže to by taky mohla i šlápnout vedle. Zrovna podnikatel Jaromír Soukup, u kterého i jeho obdivovatelé prostě nemohou přehlédnout jeho sebestřednost a přesvědčení, že je nejlepším moderátorem světové historie, mezi ty nic si nedokazující rozhodně nepatří.

Na TV Barrandov už natáčí tolik pořadů najednou, že se diváci mohou bát, jestli na ně pomalu nevyskočí i v reklamních předělech.

Kromě toho jeho televize byla v očích řady lidí vnímaná jako semeniště zla: dveře si tam pravidelně podávali kontroverzní šéf SPD Tomio Okamura a hlava státu Miloš Zeman, komunisté tam byli hosty také častěji než v parlamentním bufetu. Pak ale té prezidentovy žluče bylo i na magnáta moc, ukončil s ním spolupráci a ze dne na den se stal opět pravičákem. Najednou se v jeho televizi začal pravidelněji objevovat výřečný Miroslav Kalousek. Tak to na mě aspoň působilo. Třeba tam bývalý ministr financí chodil už dřív, ale to nevím. Tohle v soukromí opravdu nesleduji.

Soukup působí jako docela schopný byznysmen, ale jeden by řekl, že jeho veřejné vystupování a nápady na to, jak řídit televizi, většinu holek a žen spolehlivě odradí. Ne tak ale Agátu.

Třeba už se těší na to, až budou uvádět společný pořad. Bude se jmenovat Pletky Jaromíra Soukupa? Nebo Instinkty Mirka a Agáty? Uvidíme.

Podivná hra?

Ne že bych jim to nepřál, o tom vůbec nemůže být řeč, ale spojení této dvojice, nespoutané exmodelky s malými dětmi a politického obojživelníka s ne moc dobrou pověstí, působí tak nesmyslně a nelogicky, až se mi tomu nechce věřit a pomalu přemítám, jestli je to vůbec pravda a ne nějaká podivná mediální hra. Ale pokud není, jsou tak odlišní, že by ti dva spolu ve finále klidně mohli vydržet. Protiklady se přitahují, ne?

Jaromír Soukup nyní jede v televizi tvrdou kampaň na podporu své kandidatury na prezidenta ČR. A nebylo by hezké, kdyby se mu povedlo z Agáty udělat první dámu? Po nevýrazné a neviditelné Ivaně Zemanové by se objevil v této roli opravdu živel.

Pokud vám ale spíš vstávají vlasy hrůzou při představě, kdo by byl prezidentem a kdo po jeho boku, asi se nemusíte bát: šance na zvolení tandemu Soukup-Agáta se limitně blíží nule. A zároveň taky nikdo neříká, že Jaromír třeba hned rovnou příští týden nedostane kopačky.

Kde je pravda

Ve finále si stejně myslím, že Jaromír Soukup určitě musí být nějaká legrace, snaha o dosažení pocitu, jak to všem novinářům spolu krásně natřeli. Třeba Agáta ani poslední ty roky s nikým z dosud prezentovaných frajírků nikdy nic neměla, byli spolu jen naoko a poslední tři roky ve skutečnosti žije znovu s Jakubem.

To jediné by totiž dávalo nějaký smysl…

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy