Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

GLOSA: Bude ji někdo ještě litovat? Denisa Nesvačilová se po staronovém kolečku Petra k Anetě zase zhroutila

Denisa Nesvačilová se po fotce Petra Kolečka u Anety Vignerové zase zhroutila
Zdroj: herminapress, eXtra/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 22 fotografií
GLOSA

Nedalo se čekat nic jiného. Živelná zrzavá herečka Denisa Nesvačilová (31) nevěřícně zírá jako puk. Už už to vypadalo, že výhru ve vztahové tahanici o nikterak atraktivního, ale o to charismatičtějšího Petra Kolečka (39) má konečně v rukávě, místo toho se ale její druh zase stýká s Anetou Vignerovou (35). Redakce eXtra.cz zná Denisinu první reakci.

Možná by jednou, až tyto milostné veletoče rázovité trojice budou dávnou historií, stálo za to, aspoň z psychologického hlediska, aby všichni tři aktéři prozradili, co je na nich navzájem přitahovalo, proč se stále dokola scházeli a rozcházeli, proč ženy v milostném trojúhelníku snášely potupu, degradaci, zostuzení a proč se dobrovolně vracely do něčeho, co aspoň navenek působí jako strašně toxický vztah.

Momentálně to vypadá, že modelka Aneta Vignerová popřela samu sebe, když původně tvrdila, že se nebude dál ponižovat a scenáristovi Petru Kolečkovi třetí šanci už nedá, místo toho s ním ale strávila celý den jeho narozenin. A podle šuškandy z okolí prý jsou spolu už déle, minimálně čtrnáct dní.

Denisa se znovu sesypala

A jak zprávy o návratu k Anetě vzala herečka Denisa Nesvačilová? Kdekdo by si mohl pomyslet, že už je na nevěru zvyklá, že ji nějakým způsobem snad může i přitahovat, že ji vyhledává, když je v takovém vztahu, který působí, jako by v něm vyhození si z kopýtka jinde bylo pomalu na denním pořádku, ale chyba lávky. To by asi nedávno Petra nepořezala nožem.

„Denise zavolala kámoška, ať se podívá na video z Anetina Instagramu. Měla tam v posteli Kolečka. A Denisa se hned rozsypala. Byli spolu v pohodě, těšila se, až spolu oslaví jeho narozky, vymýšlela mu dárek. A teď tohle. Další zrada. Nemůže to vydýchat,“ tvrdí kamarád herečky.

„Jenže on jí zase něco nakuká. Jako vždycky. Denisa ho až nekriticky zbožňuje, takže mu to určitě jako vždy odpustí. Jako by neměla žádnou sebeúctu. Žádný z nás jí neřekne do očí pravdu, že tohle nikam nepovede, že to není zdravý, že si ji Petr nezaslouží. Ona to ani nechce slyšet,“ pokračuje.

Zkoušeli jsme samozřejmě kontaktovat i samotnou herečku, ale neustále telefonovala na všechny strany (asi aby si postěžovala?) a na zprávu neodpověděla.

Určitě ale nemusí zoufat. Možná, že příští týden bude mít status „přítelkyně pana scenáristy“ zase ona. Aspoň na chvíli. A kdyby už to začala být nuda, může do toho Petr přibrat ještě třeba nějakou třetí dívku…

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy