Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Glosa: Agáto drž, mlč! Z Jitky Čvančarové a jejího poselství by si mohla vzít příklad každá

Jitkce Čvančarové omluva Agáty Hanychové nestála za komentář.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
dojemný vzkaz

Agáta Hanychová (37) se rozhodla napodobit svého drahého a stejně jako Soukup ve svých pořadech plive na kdekoho jedovaté sliny. V jejích Holčičkách to tak schytala i Jitka Čvančarová (44). Oblíbená a úspěšná herečka ovšem každým svým krokem dává znát, že jí Agáta nesahá ani po kotníky.

Agáta Hanychová se původně rozhodla svůj pořad Holčičky pojmout jako jakéhosi křížence kurzu vaření pro snažilky a bydlenky a "talkshow", se kterou by si nezadala nejedna pavlačová drbna. Poté, co se svými hloupými řečmi totálně střelila do nohy, začala se ale rychle velmi mírnit. Její "humor" na adresu například Štefana Margity či Jitky Čvančarové totiž kupodivu nikdo neocenil a těhotná influencerka to schytala ze všech stran.

"Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale," spustila totiž Agáta ve svém pořadu nemilosrdně. "A proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky," přisadila si s narážkou na filmový festival, na němž na sebe Jitka pravidelně strhává veškerou pozornost. "Mně ona připadá úplně příšerná," šila do herečky.

V SMS zprávě pro eXtra.cz se Agáta dušovala, že se narážky na Jitku i Štefana dostaly do pořadu pouze nějakou zvláštní náhodou a za to, že nebyly vystřiženy, nese veškerou vinu dramaturg. Následně ještě dala na svůj Instagram jakýsi pokus o omluvu oběma umělcům.

Jitka Čvančarová jde příkladem

Jitka Čvančarová neváhala a svou odpovědí na celý útok dostála pověsti pravé dámy. "Přála bych všem dětem na světě, aby měly maminky, na které budou moci být hrdé a ke kterým by mohly vzhlížet tak, jako já celý život vzhlížela ke své mamince a babičce," dala Čvančarová Agátě velmi inteligentním způsobem za vyučenou. "Obě pro mě byly vzory lidskosti, pokory, skromnosti, kultivovanosti, noblesy a obrovské ženské síly. Tak prosím toto je odpověď," setřela Agátu svou kultivovanou reakcí a pohledem na věc.

A po takto vytyčené cestě kráčí dál. V první adventní neděli sdílela krásné poselství z Bruselu, kde je právě se svým filmem Nabarvené ptáče bojujícím proti antisemitismu.

"Ptáče stále rezonuje ve vašich srdcích, v kontextu dnešní reality možná více než kdy jindy. Kéž jeho hluboké poselství stále otevírá lidské duše. Poselství lásky a naděje. Pevného uvědomění si toho, že člověk nikdy nesmí dopustit, aby se nechal pohltit a ovládnout strachem, nenávistí, pomstou, zlem, ačkoli části všeho jsou v každém z nás. Světlo i tma. Kéž vám všem dnešní světlo z té první zapálené adventní svíčky přinese smířlivost, klid, lásku a touhu porozumět si," napsala moudrá slova. Agátě doporučujeme, aby se chytla za nos a vážně se nad Jitčiným vzkazem zamyslela. Třeba jí pak docvakne, proč je herečka femme fatale jak vyšitá.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy