Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Global Social Awards ocení poprvé v Česku influencery z celého světa: Praha se otřese v základech

Zdroj: archiv
+ Dalších 30 fotografií
Global Social Awards
Už zítra zažije Praha největší událost social světa. Do metropole míří světová jména sociálních sítí na Global Social Awards, které tak poprvé v historii ocení inspirativní osobnosti v mezinárodním rozsahu. Do Prahy přijede více než 40 světových influencerů i osobností spjatých s digitálními platformami a sociálními sítěmi. Moderátory večera budou česká supermodelka Karolína Kurková, Martin „Pyco“ Rausch a supernovy sociálních sítí, německá dvojčata Lisa a Lena. Dorazí i světové hudební hvězdy Alma, Nico Santos, Justin Jesso a česká kapela Lake Malawi.

GLOSA Talks konference (28. května)

V rámci Global Social Awards se poprvé koná také GLOSA Talks, moderní konference, kde se setká více než 20 osobností spjatých se světem sociálních médií s influencery, marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři a srdcovými fanoušky během otevřených debat a networkingu. Tématem roku 2019 je „Sociální sítě: Změna a budoucnost“. Účast na GLOSA Talks potvrdili mimo jiné supermodelka Karolina Kurková, populární YouTuber Marcus Butler, zakladatel největší talentové agentury pro influencery Dominic Smales, Lars Silberbauer (z vedení MTV, dříve LEGO) nebo šéfredaktorky Cosmopolitanů z Itálie, Slovinska a Turecka.

Galavečer plný ocenění a skvělé hudby (29. května)

Galavečer Global Social Awards je vyvrcholením ocenění Social Awards (v ČR má licenci Czech Social Awards), které ukazují trendy influencerského prostředí, hledají rostoucí hvězdy a oceňují populární osobnosti ze světa sociálních médií.

„Global Social Awards poukazují na zajímavé příběhy ze sociálních sítí, které dokázaly oslovit fanoušky v různých zemích světa. Jsem proto ráda, že tento unikátní koncept představíme v letošním roce poprvé v České republice,“ říká Michaela Derynková, zakladatelka Social Awards a dodává: „Social Awards mají za cíl šířit pozitivní vliv, pomáhat influencerům z jednotlivých zemí překročit hranice a upoutat pozornost na globálním trhu sociálních médií.“

O hudební program večera se postará zpěvačka a nezaměnitelná rebelka s jedinečným vokálním rozsahem Alma, populární německý písničkář se španělskými kořeny Nico Santos s jeho neo soulovým megahitem Rooftop a oblíbený americký zpěvák a skladatel Justin Jesso. Vystoupí i česká kapela Lake Malawi

Program Global Social Awards

Související články

Další články