Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

Gladiátor vysekl poklonu Plíškové: Budeš šampionkou, když se tak rozhodneš!

Kristýna sice prohrála.
+ Dalších 8 fotografií
Odešla s debaklem, ovšem i tak získala obdiv. Kristýna Plíšková dnes dostala výprask od světové jedničky, ale smutnit nemusí. Pochválil ji totiž sám Gladiátor, a to se jen tak někomu nepoštěstí!

Možná se čekalo, že uhraje více, ale světová jednička Angelique Kerber byla naprosto nekompromisní. Vyklepla totiž Kristýnu Plíškovou 6:0, 6:4 a ukončila její pouť na letošním Australian Open.

Russell Crowe (52), známý z filmu Gladiátor, ji ale následně napumpoval sebevědomí svým vzkazem na Twitteru. “Budeš šampionkou, když se tak rozhodneš. Jsi silnější, než si myslíš. Síla a čest,” vzkázal jí.

Kristýna už na tiskové konferenci o vzkazu věděla, a tak mohla reagovat na otázky novinářů. “Je to moc milé, je to můj oblíbenec, teď bude asi ještě větší,” s úsměvem konstatovala Kristýna a dodala. “Asi tenisu rozumí!”

Uvidíme, zda podobná slova Plíškovou nakopnou a třeba se v budoucnosti podívá do elitní desítky, kde momentálně sídlí její sestra Karolína…

Mohlo by vás zajímat

Další články