Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Gladiátor byl natočen před 20 lety: Russell Crowe alias Maximus dnes bojuje už jen s nadváhou

Gladiátor byl natočen před 20 lety: Russell Crowe alias Maximus dnes bojuje už jen s nadváhou
Zdroj: DreamWorks & Universal Pictures
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Letos je to už 20 let, co byl natočen legendární snímek Gladiátor. Russell Crowe (56), který ztvárnil hlavní roli římského generála Maxima, se od premiéry změnil téměř k nepoznání. Zub času se na něm podepisuje rychleji, než by kdo čekal a dnes už herec svádí boj jen s nadváhou.

Od natočení dramatu Gladiátor uběhlo už dlouhých 20 let. Snímek se ihned po premiéře stal naprostým hitem a i dnes, když je vysílán v televizi, k obrazovkám naláká spoustu diváků. Russell Crowe v roli Maxima, který se žene za pomstou za vraždu své ženy a syna, diváky zkrátka baví.

Dvacet let není krátká doba a je zcela logické, že čas se na každém během tak dlouhých let podepíše. Jen málokdo by ale čekal, že Crowe, který platil za jednoho z hollywoodských krasavců, se změní tak moc, že nebude téměř možné ho poznat.

Russellovi je dnes 56 let a zatímco jiní herci zrají jako víno a často vypadají v takovém věku lépe než ve 30, Crowe s časem svádí opravdu velký boj. V kondici se neudržuje, obličej si nechal zarůst šedivými vousy a vypadá starší, než skutečně je.

Joaquin Phoenix alias Commodus

Zub času se podepsal i na záporákovi z Gladiátora, kterého si zahrál Joaquin Phoenix. Rozhodně se ale nepodepsal tak negativně, ba naopak. Phoenix se řadí mezi ty hollywoodské hvězdy, kterým přibývající léta prospívají. Na proměnu obou herců se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy