Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Gisele, nekecej! Jak vypadá selfie v reálu a jak po upravení na jejím Instagramu?

Gisele je pořád kus, o tom žádná.
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Další 3 fotografie
Tohle vám určitě zvedne sebevědomí. Zvlášť pokud nejste mistři selfíček a filtrů a nechápete, jak je možné, že to těm celebritám pořád tak moc sluší. Gisele Bündchen je nejlépe placenou modelkou světa a nic na tom nemění fakt, že její kolegyně jsou dávno v modelkovském důchodu. Nedávno ji fotografové načapali, jak si fotí selfíčko. A realita vůbec není taková jak na jejích sociálních sítích.

Gisele je opravdu krásná žena a dvojnásobná maminka. Vypadá dobře i bez make-upu a figuru má pořád výstavní. Ta se objektivů zvídavých paparazzi bát nemusí, nemá co skrývat.

Jenomže si přiznejme, že přeci jenom ten snímek od fotografa není tak lichotivý jako její vlastní. Gisele si zrovna fotila selfíčka na balkoně a zkoušela si různé pózy. Třeba i nechvalně známý kačeří obličej. Vlasy si přehodila na stranu a na sobě měla jednoduché černé šaty.

Nakonec se jí žádný ze série snímků, které si nafotila z hotelového pokoje v Riu, nelíbil. Aspoň se jím nepochlubila na sociálních sítích. Místo toho tam nesobecky dala zamilovanou fotku s manželem, který ten den slavil narozeniny.

Související články

Další články