Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Gisele Bündchen slaví 38 let: Nádhernou Brazilku našli ve fast foodu, dodnes kraluje módnímu průmyslu

Nádherná Brazilka, která patří mezi nejúspěšnější světové modelky,
slaví narozeniny.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Ačkoliv je už dávno v “důchodu”, svět modelingového průmyslu ji stále považuje za nenahraditelnou. Brazilka Gisele Bündchen, která dnes slaví osmatřicáté narozeniny, se vymyká průměru fotogenických krásek. Jaká vlastně je dvojnásobná matka, která po kariéře manekýny údajně nikdy netoužila?

Jihoamerická rodačka s německými kořeny Gisele Bündchen se prosadila na konci devadesátých let během první vlny příchodu Brazilek do modelingového světa. V mládí ale před kamerami fotoaparátů stát nechtěla, jejím snem byla kariéra profesionální volejbalistky.

Jako čtrnáctiletou ji v rychlém občerstvení McDonald's na výletě v Sao Paulu objevil agent Elite Modeling. „Na to zapomeňte,“ zněla její odpověď na návrh, zda by nechtěla zkusit modeling. Po pár letech se už jako novodobý idol procházela po světových přehlídkových molech.

Bündchen získala řadu ocenění, pózovala pro slavné návrhářské domy a stala se druhou nejfocenější ženou světa po princezně Dianě. Mnoho lidí si ji asi nejvíce spojí s kampaní Victoria’s Secret, kdy byla jedním ze slavných andílků, a pak také s hvězdou hollwoodských filmů, Leonardem DiCapriem. S tím prožila hezkých pět let, nakonec ale dala přednost hráči amerického fotbalu Tomovi Bradymu. V roce 2009 se páru narodil syn Benjamin a o tři roky později dcera Vivien.

Ačkoliv už Gisele pověsila modelingovou kariéru na hřebík, stále je velmi žádanou tváří. A aby také ne. Jakožto jedna z nejsledovanějších osob na Instagramu je pro mnohé firmy marketingovým tahákem. V roce 2016 byla prohlášena 99. nejbohatší celebritou roku. Její jmění podle odhadů přesahuje 360 milionů dolarů.

Související články

Další články