Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Gisele Bündchen se ukázala bez make-upu. Takhle vypadá supermodelka?

Gisele Bündchen se ukázala bez make-upu. Takhle vypadá supermodelka?
Zdroj: profimedia.cz

Světoznámá modelka Gisele Bündchen (34) ukázala, jak vypadá bez make-upu!

Gisele má poměrně zajímavý osud. Přestože ji má hodně lidí zařazenou jako Němku, Gisele je Brazilka. Oba její rodiče z Německa sice pochází, ale v roce 1980, kdy se Gisele narodila, žili již v Brazílii. Vesnička Tres de Maio, ze které Gisele pochází, nebyla ani na mapě do doby, než ji modelka po světě proslavila jako své rodiště!

Pro modeling byla Gisele objevena ve třinácti letech a dá se říct, že to šlo ráz na ráz. Vydavatelka magazínu Vogue Anna Wintour ji v roce 1999 označila za „modelku tisíciletí“. Časopis Rolling Stone ji roku 2000 tituloval „nejkrásnější dívkou světa“ a Vanity Fair v roce 2009 publikoval článek nazvaný „And God Created Gisele… “ (A Bůh stvořil Gisele…).

Gisele je prostě už dávno uznávanou topmodelkou

Další z mnoha zajímavostí z jejího života je fakt, že žila s Leonardem DiCapriem Po pěti letech bouřlivého vztahu se s ním rozešla, protože přestala věřit, že by si ji kdy vzal.

Dnes je supermodelka manželkou hráče amerického fotbalu Toma Bradyho a matkou dvou jejich společných dětí. Právě fotografii se svými dětmi, na které je bez make-upu, poslala Gisele do světa přes Instagram.

Nebudeme si nic nalhávat, přestože se jedná o supermodelku, na fotografii vypadá jako lepší udržovaná mamina

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy