Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Gipsy.cz u vás doma: Koncert oblíbené partičky sledujte právě nyní!

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
koncert
Protože se v České republice rozšířil nový typ koronaviru a v zemi platí karanténa, dnes vám přinášíme další jedinečný koncert v rámci projektu Kultura do domu. Tentokrát je tu skupina Gipsy.cz a diváci se rozhodně mají na co těšit. Koncert sledujte právě nyní na webu eXtra.cz a nebo na našem facebookovém profilu.

V České republice byl vyhlášen nouzový stav a vláda přijala speciální opatření, aby se co nejvíce zabránilo šíření nového typu koronaviru. V zemi platí karanténa a jsou uzavřena veškerá kulturní střediska.

Aby se lidé doma neunudili, vznikají různé zajímavé projekty a jedním z nich je Kultura do domu. Je tu další koncert a právě vám hraje hudební skupina Gipsy.cz v čele s Radkem Bangou.

Za 15 let působení se stali Gipsy.cz jedním z nejznámějších českých hudebních reprezentantů ve světě. Stáli již na prestižních festivalových pódiích i v klubech ve více než 40 zemí celého světa, od Glastonbury po Ljubljanu, od Lisabonu přes Kyjev až po Soul nebo Austrálii. Jednou z posledních exotických destinací bylo i Alžírsko.

Další chystané koncerty:

14.04. – Brass Avenue

16.04. – Už jsme doma

18.04. – Top Dream Company

04.05. – Best of CZ Slam

Související články

Další články