Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Gilmorova děvčata po 22 letech: Takhle dnes vypadají bývalí kluci krásné Rory!

Gilmorova děvčata: Takhle dnes vypadají Dean, Jess a Logan
Zdroj: Warner Bros. Television
+ Dalších 7 fotografií
proměna

V říjnu to bude přesně 22 let, co komediální seriál Gilmorova děvčata spatřil světlo světa. Sitcom o tvrdohlavé samoživitelce Lorelai (Lauren Graham) a její chytré dceři Rory (Alexis Bledel) si zamilovali diváci po celém světě. Podívejte se, jak se za ta léta změnili slušňák Dean, rošťák Jess či sexy Logan. 

Slavný komediálně dramatický seriál Gilmorova děvčata zaujal jak diváky, tak i náročné kritiky. Zaměřuje se na vztah mladé nekonvenční matky s inteligentní náctiletou dcerou a jeho hlavním tématem jsou trable s rodinou, láskou, přátelstvím, vzděláváním, ambicemi, zklamáním a generačními i společenskými rozdíly.

A právě u tématu lásky zůstaneme. Za dlouhých 7 sérií měla modrooká Rory tři velké lásky - Deana, Jesse a Logana. Jak dnes herci vypadají a co dnes dělají?

Slušňák Dean

Dean Forester, kterého si zahrál Jared Padalecki (39), byl první láskou tiché Rory. Právě s ním zažila první polibek, hádku i milování. Pokud jde o filmovou kariéru tak si Jared zahrál například v hororech Pátek třináctého, Dům voskových figurín či Nov v domě hrůzy. Naopak v seriálech se uchytil lépe. Herec získal jednu z hlavních rolí v Lovcích duchů, kteří na serveru ČSFD získali 81 %. Máme však špatnou zprávu pro všechny fanynky, Jared je šťastně ženatý.

Problémový hezounek Jess

Kdo by nemiloval Jesse Mariana, který Rory Deanovi přebral. Jeho šibalskému úsměvu se prostě nedalo odolat. Holky mají rády grázlíky a to Jess byl.

Nakonec Jess dospěl a stal se z něj zajímavý mladý muž, který otevře Rory oči a ta se díky rozhovoru s ním usmíří s matkou a vrátí na vysokou. Milo Ventimiglia (44), který Lukova synovce ztvárnil, má za sebou celou řádku filmů a seriálů. Zahrál si dokonce po boku Sylvestera Stalloneho ve filmu Rocky Balboa. Letos získal herec dokonce hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. O jeho úspěchu informoval server People.

Sexy boháč Logan

Poslední velkou láskou v životě Rory byl zazobaný, nafoukaný blonďák Logan Huntzberger. Musíme uznat, že jeho představitel Matt Czuchry (44) je pořád zatraceně sexy. Pokud byste se chtěli pokochat pohledem na tohoto amerického krasavce, tak si nenechte ujít úspěšný seriál Doktoři.

V galerii se podívejte, jak dnes osudoví muži krásné Rory vypadají.

Související články

Další články