Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Gigi Hadid porodila? Podle podivného vzkazu otce se zdá, že je dítě na světě

Gigi Hadid porodila? Podle podivného vzkazu otce se zdá, že je dítě na světě
Zdroj: Instagram Gigi Hadid
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Gigi Hadid
Přivítal snad jeden z nejslavnějších párů Hollywoodu tvořený topmodelkou Gigi Hadid (25) a hudebníkem Zaynem Malikem (27) prvorozeného potomka v tajnosti? Nejprve matka známé modelky omylem vyzradila, že je její dcera těhotná a teď nejspíš její otec prozradil, že miminko je už na světě. Gigin otec Mohamed Hadid (71) sdílel na sociální síti dojemný dopis pro své vnouče, který záhy smazal. Fanoušci mají jasno.

Spekulace, že je topmodelka Gigi Hadid těhotná, se objevovaly dávno před tím, než to ona sama oficiálně potvrdila. Miminko čeká s pohledným muzikantem Zaynem Malikem Tvoří jeden z nejvýraznějších párů Hollywoodu a když přišla zpráva, že brzy přivítají prvního společného potomka, málem zbořili internet.

Porodila Gigi?

Zprávu o Gigině těhotenství omylem propálila její matka Yolanda. Termín porodu byl podle všech dostupných informací naplánován na září. A jak se tak zdá, Gigi zřejmě už porodila. Samozřejmě informaci neprozradila ona sama.

Opět to propálil jeden ze členů rodiny. Otec známé modelky Mohamed Hadid uveřejnil na sociální síť fotku zachycující dopis určený vnoučeti. "Ahoj maličké vnouče. To jsem já, moje

srdce je šťastné, jak nejvíc může," stojí v dopise, který byl zanedlouho smazán. Nicméně portál Page Six si ho stačil všimnout před tím, než ho Mohamed smazal.

Další indicií, že Gigi porodila, je příspěvek mladší sestry Belly Hadid. Ta pro změnu sdílela fotku se sestrou, kde má ještě bříško a u snímku zanechala záludný komentář. "Oba vás tak strašně moc miluji. Nemůžu přestat plakat," svěřila Bella. Fanoušci jsou přesvědčení, že oba příspěvky znamenají, že Gigi už porodila.

Gigi se samozřejmě snaží stopy o narození miminka zamaskovat a na sociální síti sdílela několik fotek s těhotenským bříškem. Na snímcích jí to mimořádně sluší. Jak moc, to se podívejte do fotogalerie.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy