Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Gigi Hadid konečně maminkou: Slavnému členu kapely One Direction porodila holčičku

Gigi Hadid konečně maminkou: Slavnému členu kapely One Direction porodila holčičku
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
mateřství
Úspěšná modelka Gigi Hadid (25) dělala kolem těhotenství dlouho tajnosti. Celkově to ohledně vztahu s členem bývalého boybandu Zaynem Malikem (27) bylo v posledních třech letech všelijaké. O těhotenství se fanoušci dozvěděli z amerického webu TMZ a dlouho čekali na vyjádření budoucích rodičů. Teď Gigi konečně porodila holčičku.

Krasavice Gigi Hadid je ve vztahu se zpěvákem Zaynem Malikem na střídačku přes tři roky. Během té doby už proběhlo pár rozchodů, ale hollywoodský pár se z toho očividně vzpamatoval a Gigi otěhotněla.

Spekulace ohledně miminka byly nekonečné. Dlouho nepřicházelo žádné oficiální vyjádření. Americký web TMZ měl údajně informaci od člena rodiny. Teď je malá konečně na světě. Jak probíhal výběr jména ani další podrobnosti ohledně těhotenství nejsou známy.

Gigi i Zayn mají rádi své soukromí, a proto žádné detaily nevědí ani ti nejvěrnější fanoušci. „Naše holčička se k nám připojila během víkendu a už nám stihla změnit celý svět. Tak moc jsem se zamilovala,“ napsala modelka na Instagram.

„Naše dcera je tady, zdravá a krásná. Vyjádřit slovy mé pocity se teď zdá jako nemožný úkol. Láska, kterou k této malé bytosti chovám, je za hranicemi mého chápání. Jsem vděčný, že ji znám, pyšný, že je moje a šťastný ze společného života, který nás čeká,“ napsal Zayn k rozkošnému snímku, kde svou dcerku drží za ručičku.

Oznámení pohlaví

Fanoušci si na Instagramu Giginy sestry Belly Hadid všimli, že při oslavě jejích narozenin, které slavila v dubnu, bylo mezi dekoracemi nějak moc modré a růžové barvy. Při této sešlosti se totiž pravděpodobně oznámilo i pohlaví miminka. Podle TMZ a amerického webu E! šlo o holčičku, a měly pravdu.

Ačkoli má Gigi svou prvorozenou dcerku už doma, soukromí si dál bedlivě střeží. Fanoušci ale začínají pomalu spekulovat o tom, za jakou dlouho by novopečení rodiče mohli pořídit malé holčičce sourozence.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy