Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Gigi Hadid čelí výhrůžkám smrtí. Kvůli Palestině je v nebezpečí celá její rodina

Gigi Hadid a její rodina čelí výhrůžkám smrti.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Výhrůžky smrti

Spousta zahraničních celebrit veřejně vyjadřuje podporu Palestině, která je momentálně ve válce s hnutím Hamás, a ani osmadvacetiletá modelka Gigi Hadid není výjimkou. Právě ale kvůli svému vyjádření na Instagramu ohrozila nejen sebe, ale i svou rodinu. Nyní je totiž údajně pod palbou výhrůžných zpráv, ve kterých jí mají vyhrožovat smrtí. Proto modelka, kam se hne, tam ji momentálně doprovází ochranka, jak informoval web Daily Mail.

Modelka Gigi Hadid ve čtvrtek mířila na slavnostní otevření pobočky své značky Guest In Residence v New Yorku. Spolu s ní ji ale doprovázeli členové ochranky, protože mladá modelka by momentálně měla čelit výhrůžkám smrtí. Na svém Instagramu totiž zveřejnila dlouhé vyjádření, ve kterém se zastává Palestiny.

"V myšlenkách jsem se všemi, které tato neospravedlnitelná tragédie zasáhla, každý den, kdy tento konflikt připravuje o život nevinné lidi – z nichž příliš mnoho je dětí. Hluboce soucítím s palestinským utrpením a životem pod okupací, láme mi to srdce. Je to zodpovědnost, kterou nesu každý den," napsala Gigi v příspěvku na sociálních sítích.

V ohrožení je celá rodina

Palestinu podpořila i z toho důvodu, že je napůl Palestinka. Její otec, developer Mohamed Hadid, je Palestinec. Izraelská vláda ale její vyjádření naprosto odsoudila. Nyní se tvrdí, že Gigi a její rodina dostávají výhrůžné zprávy, a proto byli nuceni jednat. Gigi, její sestra Bella, bratr Anwar i rodiče Mohamed s Yolandou si museli změnit telefonní čísla, jak uvedl web TMZ.


Podle zdrojů Daily Mail, rodině přicházely zprávy na e-maily, sociální sítě i na mobily. Také se spekuluje o tom, že se hlava rodiny Mohamed údajně chce spojit s FBI. Prozatím pro jistotu rodinu všude doprovází bodyguardi.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy