Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Gigi Hadid a Zayn Malik z kapely One Direction čekají dítě: Těhotenství prozradila rodina

Gigi Hadid a Zayn Malik z kapely One Direction čekají dítě: Těhotenství prozradila rodina
Zdroj: Profimedia.cz
miminko
Topmodelka Gigi Hadid (25) a zpěvák Zayn Malik (27), který se proslavil jako člen chlapecké kapely One Direction, čekají první miminko. S informací přišel americký web TMZ, kterému ji prozradil zdroj z rodiny. Gigi má být ve dvacátém týdnu těhotenství.

Zayn Malik a Gigi Hadid patří mezi nejslavnější hollywoodské páry. Poprvé se dali dohromady v roce 2015 a od té doby se neustále rozcházeli a znovu scházeli. Poslední rozchod přišel v březnu 2018 a koncem roku 2019 se začalo spekulovat o tom, topmodelka a bývalý člen skupiny One Direction jsou opět spolu.

Spekulace potvrdila modelka, když na svůj Instagram v únoru přidala valentýnskou fotku svého milého. Pár se aktuálně od ostatních lidí izoluje v Pennsylvánii, kde rodina Gigi bydlí a kde se všichni společně schovávají před pandemií koronaviru.

Miminko

Informaci o tom, že Gigi a Zayn čekají miminko, vypustil na svět člen rodiny jednoho z nich. Webu TMZ měl prozradit, že modelka je ve 20. týdnu těhotenství pohlaví dítěte zatím nezná. Pár s pestrou minulostí je prý na založení rodiny připraven.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy