Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Gianluca Vacchi koupil pro rodinu luxusní sídlo za půl miliardy: Uvnitř to vypadá jako v paláci

Gianluca Vacchi koupil pro rodinu luxusní sídlo za půl miliardy: Uvnitř to vypadá jako v paláci
Zdroj: Gianluca Vacchi archiv / profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Italský miliardář, tanečník, influencer a brzy otec Gianluca Vacchi (53) se rozhodl, že pro svoji partnerku Sharon Fonseca (25) a jejich zatím nenarozené dítě pořídí pořádný palác. Luxusní sídlo se nachází v Miami Beach na Floridě a pohledný Ital za něj dal přes půl miliardy korun. S partnerkou by možná měli popřemýšlet o dalším potomkovi, jinak je totiž dost možné, že se v domě budou vzájemně hledat.

Italský miliardář a dědic Gianluca Vacchi na Den matek na sociálních sítích oznámil, že se svojí partnerkou modelkou Sharon Fonseca čekají potomka. Okamžitě se na něj svalily tisíce gratulací. Influencer se po padesátce rozhodl, že konečně uzrál čas na to, aby si založil rodinu.

"Dnes je Den matek a moje první myšlenka samozřejmě patří mé matce. Ale musím říci, že kdykoli jsem v životě přemýšlel o potenciální matce pro mého syna, měla ta žena Sharoninu povahu. Jsem velmi rád, že mohu oznámit a podělit se s vámi o to, že Sharon a já čekáme dítě. Bude to matka, o které jsem vždycky snil," řekl ve videu Gianluca Vacchi.

Palác pro milující rodinu

Nedávno potetovaný tanečník pořídil pro svoji budoucí rodinu luxusní sídlo, které ho vyšlo v přepočtu na více než půl miliardy korun. Honosný komplex se rozléhá na 2 tisících metrech čtverečních a součástí domu je 7 místností, 7 koupelen, vinný sklep, rozlehlá zahrada s několika bazény, garáže na čtyři auta nebo výtah.

Do galerie se můžete podívat na to, jak to vypadá vevnitř rozsáhlé rezidence, kde bude italský hřebec se svou partnerkou vychovávat dceru. Gianluca má z předchozího nevydařeného vztahu osmnáctiletou dceru.

Související články

Další články