Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Geri Halliwell je 48: Členka skupiny Spice Girls vyměnila pódia za rodinný život na venkově

Geri Halliwell je 48: Členka skupiny Spice Girls vyměnila pódia za rodinný život na venkově
Zdroj: archiv Geri Halliwell
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Geri Halliwell, nejlépe známá jako jedna z pěti členek kdysi populární skupiny Spice Girls, slaví 48. narozeniny. Ačkoliv to před lety uměla na pódiu při koncertech pořádně rozjet, dnes už se do velkých akcí nepouští a nejlépe jí je na venkově, kde si s rodinou pořídila velký pozemek.

Geri Halliwell se narodila 6. srpna 1972 ve Watfordu v hrabství Hertfordshire v Anglii. Její rodiče byli věřící, a proto Geri navštěvovala čistě dívčí školy, základní i střední školu tedy vystudovala jen ve společnosti dalších mladých děvčat.

Cesta ke slávě nebyla pro Geri zrovna jednoduchá a její popularita byla později spíš náhodou. Živila se totiž původně jako tanečnice v nočním klubu na Mallorce, kde si jí všiml lovec talentů. Díky tomu se z ní stala moderátorka turecké televizní show a později i modelka. Objevila se například i na obálce časopisu Playboy

Spice Girls

Psal se rok 1994, když Geri Halliwell odpověděla na inzerát v časopisu The Stage, který dělal konkurz na členky dívčí kapely. Konkurence byla veliká a z více než 400 dívek byla vybrána právě Geri společně s Victorií Beckham, Mel B, Mel C a Emmou Bunton Tak vznikla skupina nazvaná Spice Girls

Ačkoliv se Spice Girls rozpadly, konkrétně Geri skupinu opustila už v roce 1998, aby se vydala na sólovou dráhu, jde o jednu z nejúspěšnějších skupin 90. let 20. století, a dokonce se jedná o nejlépe prodávanou dívčí skupinu všech dob.

Geri Halliwell na venkově

Aktuálně se Geri Halliwell věnuje své rodině, se kterou žije na britském venkově. Stará se o syna a manžela a spoustu zvířat, kromě psů a koček pečuje například i o koně a o samici osla, která brzy přivede na svět mladé. Na to, jak se Geri mimo pódia daří a jak spokojeně vypadá, se podívejte v galerii.

Související články

Další články