Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Georgi, zkrotli i jinačí bouřliváci! Ani těhotná manželka Clooneymu nezabrání v divokých mejdanech!

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Věčný pařmen a donedávna i lev salonů George Clooney je konečně v chomoutu a čeká rodinu. Jestli jste si ovšem mysleli, že tohle starému mládenci zabrání v divokých večírcích, tak jste značně na omylu. Sotva mamka Clooney vytáhla paty z domu, George se zase neudržel!

Amal se i v těhotenství velmi činí. Odskočila si do New Yorku na jednání United Nations, aby mluvila o problematice zločinů Islámského státu spáchaných v Iráku. Je totiž velmi aktivní právničkou bojující za lidská práva na mezinárodní půdě.

Jenže sotva za ní zaklaply dveře, George neváhal ani minutu. Hned žhavil drát svému kamarádovi Randemu Gerberovi, manželu Cindy Crawford, a společně vyrazili na pánskou jízdu! Měli totiž společné focení a dokonce neváhali obdarovat štáb tequilou! George moc doma nepobude, ale asi si chce užít svobody před tím, než se narodí jejich dvojčata.

Jako by si jí za život neužil dost, že? Ženy střídal jako o život, ale jen jedna ho dokázala uhnat do chomoutu. Uvidíme, jak svou rodinnou roli bude nestárnoucí sexy hvězda zvládat. A hlavně, na jak dlouho.

Související články

Další články