Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

George Clooney se má podle amerických médií rozvádět: Ve hře je 12 miliard korun!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
rozvod
Rok 2018 byl plný rozchodů hvězdných párů, které do oznámení svého rozchodu působily naprosto šťastně. Podle amerických médií je má v roce 2019 následovat i George Clooney (57) s manželkou Amal (40). K těmto spekulacím se vyjádřil i sám George, kterému by v případě rozvodu šlo o 12 miliard korun!

O odloučení partnerů se psalo na serveru radaronline.com. Ten přišel s informací, že se Amal Clooney odstěhovala i s ročními dvojčaty Alexanderem a Ellou do vily na Sardínii, George se pak měl přesunout do své vily v Anglii. Amal navíc měla svému muži sdělit, že pokud přijede na návštěvu za dětmi, nocovat bude v pokoji pro hosty.

V případě, že by se pár skutečně rozváděl, bylo by ve hře 12 miliard korun, Clooney by mohl velmi jednoduše přijít o velkou část svého majetku.

Ukázalo se, že situace nebude až tak vypjatá. George Clooney se pro hollywoodlife.com vyjádřil, že jde o smyšlenku novinářů. Jeden z nejsledovanějších hollywoodských párů se tak k rozvodu v nejbližší době zřejmě nechystá.

Související články

Další články