Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

George Clooney na svých dvojčatech nešetří: Pořídil jim zahradní domeček za téměř 3 miliony

George Clooney na svých dvojčatech nešetří: Pořídil jim zahradní domeček za téměř 3 miliony
Zdroj: Showpix
+ Dalších 10 fotografií
bohatství
Hollywoodský krasavec George Clooney (59) dlouho platil za starého mládence a sám si myslel, že se nikdy neusadí a nebude mít děti. Když poznal svou nynější ženu Amal (42), svůj postoj k životu přehodnotil. Nyní má dvouletá dvojčata Alexandera a Ellu, pro které by udělal doslova cokoliv. Možná i proto jim pořídil zahradní domeček, za který zaplatil téměř 3 miliony korun.

George Clooney měl už dávno po padesátce, když se stal poprvé otcem. Na kontě má ale nespočet filmů, seriálů a především peněz. Ty nyní investuje nejvíc právě do svých dětí Alexandera a Elly, kterým by snesl modré z nebe.

Důkazem, že herec na svých dvojčatech rozhodně nešetří, je i jejich zahradní domeček. Takový má dnes spousta dětí, většinou jde o malé dřevěné stavení, George a jeho žena Amal se ale rozhodli ho pro své děti postavit v trochu jiném stylu.

Podle deníku The Sun domek navrhla designérka Barbara Butler. Je vybavený jako klasický dům, má dokonce plně funkční kuchyňku, přívod vody, koupelnu, klimatizaci a vedle něj stojí socha žirafy v životní velikosti.

Rozmazlenost

Podle zdroje, který pro britský deník promluvil, se George Clooney ani jeho žena Amal neobávají toho, že by jejich děti byly v budoucnu rozmazlené. Prý si totiž váží všeho, co pro ně jejich rodiče dělají a nic neberou jako samozřejmost.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy