Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

George Clooney má 59: Tak šel čas s hollywoodským elegánem, který nestárne

George Clooney má 59: Tak šel čas s hollywoodským elegánem, který nestárne
Zdroj: Warner Bros.
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Hollywoodský herec, režisér a producent George Clooney slaví 59. narozeniny. Patří mezi ty hollywoodské tváře, na kterých se přibývající roky podepisují snad jen v tom pozitivním slova smyslu. I rok před šedesátkou by mohl lámat srdce. Podívejte se, jak s ním šel čas.

Idol žen George Clooney hrál téměř dvacet let jen v televizních seriálech. Jeden z nich – oblíbená Pohotovost – mu otevřel cestu na stříbrné plátno. Od té doby natočil několik desítek filmů, díky kterým si získal popularitu po celém světě.

Jen blázen by si takovou oblibu u žen neužíval. George dlouho platil za starého mládence, šel z postele do postele a po jeho boku se objevovala jedna neznámá kráska za druhou. Dokonce si myslel, že nikdy nebude mít děti, protože na to zkrátka není stavěný. Tento postoj změnila až jeho současná žena Amal

První hereckou příležitost dostal Clooney v seriálu To je vražda, napsala Byl tehdy mladičký a ještě předtím, než se stal slavným, dělal povolání, které je herectví na hony vzdálené. Koncem sedmdesátých let byl prodavačem obuvi.

Proměna

George Clooney patří k těm slavným osobnostem, které musí mít zřejmě smlouvu se samotným ďáblem. Stárnutí ho totiž ani zdaleka netrápí, ba naopak, vypadá s přibývajícími roky lépe a lépe. Na jeho proměnu se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy