Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Genzer líbal vše, co se hýbe a dýchá! Kdo skončil v jeho dlaních? A koho si odvezl z noční pařby?

Richard se líbal s Ivou Kubelkovou.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Richard Genzer (51) je nejen oblíbeným bavičem, ale také velkým lovcem žen. Na večírku v Karlových Varech ukázal, že po rozchodu se snoubenkou Markétou Jiránkovou (42) opravdu netruchlí. Vrhal se na vše, co se hýbalo. A jeho pozornosti neunikly ani známé tváře.

Bavič Richard Genzer (51) nepřijel na filmový festival truchlit. Sice se před pár týdny rozešel se svou přítelkyní Markétou Jiránkovou, ale to je už prostě minulost. Tahle noc byla jeho.

Na party u hotelu Thermal dorazil s pohlednou blondýnou, ta asi také počítala, že po večírku spolu odejdou. Genzer ale laškoval s Ivou Kubelkovou (41) a Ivou Pazderkovou a na všechny strany pokřikoval, že je totálně moc a party si užívá v obrovském stylu.

Podle informací kolegů z Blesku se blondýna Alena během divoké noci totálně zkalila do úplný kaše, takže ji musela odvléci její kámoška Daniela. A s kým rozjařený Genzer nakonec z pařby zmizel? Právě s pohlednou Danielou. Ten chlap je prostě samec zabiják a má apetit. Tak uvidíme, kolik toho na festivalu v Karlových Varech ještě stihne.

Mohlo by vás zajímat

Další články