Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Genzer a Finková oznámili rozvod. Trvalo jim to pouze deset let

Linda Finková s Richardem Genzerem.
Zdroj: Herminapress
+ Další 2 fotografie
vztahy

Richard Genzer a Linda Finková si po deseti letech mohou oddechnout od rozvodových peripetií. Jejich vztah a manželství jsou oficiálně u konce. „Máme po rozvodu s Lindou po tolika letech, takže ona je svobodná a já jsem svobodný,“ uvedl Genzer v pořadu ShowTime na CNN Prima News. Na poslední stání u soudu prý přinesl Finkové květinu.

Dlouhých deset let trval rozvod Richarda Genzera a Lindy Finkové. Nyní je však už u konce. „Máme po rozvodu s Lindou po tolika letech, takže ona je svobodná a já jsem svobodný,“ řekl Genzer v pořadu ShowTime na CNN Prima News. Zároveň dodal, že své bývalé ženě přinesl k soudnímu stání květinu, což se prý moc často nestává.

Půjde Finková po rozvodu na plastiku?

"Zatím čekáme, až dostaneme nějaký termín, hezky tam spolu půjdeme, oslavíme to a hurá dál," řekla eXtra.cz v prosinci s úsměvem Finková na akci Nadačního fondu Time for help. Známá muzikálová hvězda v minulosti uvedla, že si po rozvodu nechá udělat plastiku víček, pro naši redakci však vše uvedla na pravou míru.

"To je kravina, vůbec to nesouvisí s tím, že až se rozvedu. Já jsem jenom řekla, že už je mi dost let na to, abych přemýšlela, že si nechám udělat něco takového," upřesnila Linda.

"Už za sebou máme soud o přidělení dětí, tedy Matyáše. Čeká nás už jen poslední stání, jen musíme najít termín, kdy budeme moci oba. Nechceme posílat právníky, ale jít tam osobně, abychom si udělali selfíčka se soudcem. Oba se na to těšíme, i když je to smutná věc, že něco končí. Hledáme jen termín, abychom si to fakt užili,“ prozradil pak Genzer pro Super.cz detaily rozvodu koncem minulého roku.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy