Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Geny v sobě nezapřou: Půvabná Kordula už kráčí v Agátiných stopách

Agáta Hanychová a Kordula Stropnická v Duplexu.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
party

Agáta Hanychová (37) se ukázala poprvé od oznámení vztahu s Jaromírem Soukupem (53) na společenské akci a nepřišla bez doprovodu. Do centra Prahy na akci televize Óčko vyrazila i se svou mladší sestrou Kordulou Stropnickou (16), která byla stejně jako v Karlových Varech opět za hvězdu. Zdá se, že v tomto případě jablko nepadlo daleko od stromu. Podívejte se, jak to sestrám slušelo. 

Kordula Stropnická se dříve na společenských akcích příliš neukazovala, protože na to byla malá. Velká změna nastala až tento rok, kdy ji vůbec poprvé maminka Veronika Žilková vzala do světa showbyznysu na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde zazářila i na červeném koberci.

Jablko nepadlo daleko od stromu

Po pár týdnech se Kordula opět objevila ve společnosti, a to se svou sestrou Agátou Hanychovou, která se nedávno vrátila ze Španělska a také z New Yorku do Česka. Sestry vyrazily na akci Óčka, která se konala na rooftopu Duplexu, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Bylo znát, že ač je dělí značný věkový rozdíl, mají spolu krásný vztah, a obě byly celý večer za hvězdy, a to nejen díky své přítomnosti, ale i jejich outfity patřily mezi ty vůbec nejzajímavější.

Kordula vsadila na kůži, ve které se zajisté cítila, jako by byla ve své vlastní. Ke koženým kalhotám zvolila černý crop top, jenž odhaloval její pupík a krásnou štíhlou postavu. Agáta Hanychová zazářila v modrých koktejlových šatech s nařasenou sukní, ve kterých vynikaly její nekonečně dlouhé nohy i opálení. Nový měla i účes, po pár měsících je z Agáty opět dlouhovláska.

Zdá se tak, že Kordula hladce vplula do vod českého showbyznysu a blesky světla reflektorů bere jako samozřejmost. Agáta svou mladší sestru cvičí v pózování fotografům a  ta se v tomto směru projevuje jako přirozený talent. 

Ač byly Agáta i Kordula za hvězdy, na akci se nezdržely až do konce. Na závěr zapózovaly fotografům a krátce po západu slunce vyrazily ještě na společnou večeři s pořádným zákuskem. Agáta to vše sdílela na svém Instagramu. "Jde se ven," zahlásila a celou akci zdokumentovala.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy