Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Geny se nezapřou: Nádherná dcera herce Judea Lawa roste do krásy

Herec Jude Law a jeho dcera Iris.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Podoba

Dcera herce Judea Lawa a herečky Sadie Frost je snad každý rok hezčí a hezčí. V červnu tohoto roku navíc jednadvacetiletá Iris překvapila veřejnost tím, že si nakrátko ostříhala své dlouhé hnědé vlasy a nechala se obarvit na blond, o čemž se rozhovořila pro Vogue. I tak jí ale nic na kráse neubylo, o čemž se můžete přesvědčit v galerii.

Jednadvacetiletá Iris Law rozhodně nezapře geny svého otce, anglického herce Judea Lawa. Ten má šest dětí, dva syny a čtyři dcery, avšak Iris je z holek nejstarší. Její matkou je anglická herečka a módní návrhářka Sadie Frost.

Iris se věnuje modelingu, což je věc, kterou chtěla dělat už odmalička. „Móda je něco, co mě vždycky velmi zajímalo, je to důležitá součást mé rodiny. Můj otec mě a mé sourozence vždy povzbuzoval, abychom se vyjadřovali skrze naše oblečení a vybrali si, co se nám líbí. Měla jsem období, kdy jsem nosila elegantní kalhoty zastrčené v kovbojských botách,“ nechala se slyšet před časem.

Chtěla jsem udělat něco osvobozujícího

Iris zdědila po rodičích nejen umělecký talent, ale také krásu. Všechny tak překvapilo, když si v červnu tohoto roku rozhodla oholit hlavu. Z dlouhých hnědých vlasů tak zbyly jen krátké a na blonďato ostříhané. Chtěla jsem udělat něco, co mě osvobozuje. V den, kdy jsem si oholila hlavu, jsem změnila svůj život. Nikdy předtím jsem nic takového neudělala,“ prozradila tehdy britskému Vogue.

Momentálně účinkuje v připravovaném seriálu o anglické punkové skupině Sex Pistols, je tedy pravděpodobné, že se vydá na dráhu herečky. Kromě toho ji také baví módní návrhařina, které se věnuje její matka. Iris ráda pracuje s věcmi z bazarů, které přešívá.

Související články

Další články