Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Gentleman bez konkurence: Bude i letos Jiří Bartoška největším elegánem Karlových Varů?

Zdroj: Facebook
+ Dalších 19 fotografií
filmový festival
Charismatický Jiří Bartoška (72), nejznámější milovník cigaret v Česku, je proslulý elegán a gentleman. Na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech se už objevily hvězdy světového formátu, nikdo však nikdy nemohl Bartošku trumfnout. V čem spočívá jeho kouzlo se zřejmě jen tak nedozvíme, otázkou však zůstává, zda se může vůbec objevit někdo, kdo bude působit elegantněji a důstojněji než právě velikán české kinematografie.

Jiří Bartoška je nepopiratelně jedním z těch mužů, kteří zrají jako víno a s přibývajícím věkem vypadají líp. Může se tak zařadit mezi taková jména, jako jsou například George Clooney a Brad Pitt. Zatímco u těchto hollywoodských herců spočívá jejich atraktivita především ve vzhledu, Bartoška okouzluje širokou veřejnost svou elegancí a tím, že se chová jako skutečný gentleman.

Prezident karlovarského filmového festivalu, prožil doby největší slávy v 80. letech, kdy o něj nejevili zájem jen filmoví a seriáloví tvůrci, ale především ženy. Soukromý život herce ale byl vždy ukázkový, po celý život totiž žije po boku své manželky Andrey, s níž vychoval dvě děti.

Právě v doprovodu své manželky se Bartoška vždy ukazuje na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde vedle ní působí jako naprostý elegán. Na sobě má vždy perfektně padnoucí oblek a svůj vzhled podporuje chováním gentlemana, kterým minimálně vůči své paní skutečně je. Myslíte, že má někdo šanci ho na letošním festivalu trumfnout?

Související články

Další články