Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Zemřela hvězda Zjizvené tváře: Geno Silva byl parťák Al Pacina i Chucka Norrise

Zemřela hvězda Zjizvené tváře: Geno Silva byl parťák Al Pacina i Chucka Norrise
Zdroj: Universal Pictures
+ Dalších 8 fotografií
scarface
Herec Geno Silva, kterého si televizní diváci pamatují z filmu Zjizvená tvář jako muže, který umlčel Tonyho Montanu, je po smrti. Ve věku 72 let podlehl komplikacím spojeným s demencí. Smutnou zprávu přinesl americký deník The Hollywood Reporter.

Ve věku 72 let zemřel herec Geno Silva Filmoví nadšenci si ho mohou nejlépe pamatovat z filmu Zjizvená tvář. Smutnou zprávu zveřejnil americký deník The Hollywood Reporter, podle kterého Silva podlehl komplikacím spojeným s demencí.

Geno podle dostupných informací zemřel už 9. května ve svém domě v Los Angeles. Zahraniční média uvádějí, že trpěl frontotemporální demencí, která bývá lékaři často zaměňována za Alzheimerovu chorobu, na rozdíl od ní ale postihuje především čelní oblast mozku, jež má na starosti právě chování a některé povahové rysy člověka.

Kromě filmu Zjizvená tvář se Geno Silva objevil například i ve filmu Osamělý mstitel či v seriálech To je vražda, napsala, Star Trek: Enterprise, Walker, Texas Ranger či Alias. Vystupoval mimo jiné i v představeních na Broadwayi.

Pozůstalí

Na tomto světě po slavném herci zůstala manželka Pamela, sestra Elizabeth, dcera Lucia a vnoučata Eva a Levon. Rodina se ke smrti svého milovaného prozatím nevyjádřila.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy