Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Geniální Noid přichystal pro Gábinu nemilé překvapení! TOHLE JE ROZVODOVÁ BOMBA!

Zdroj: www.supermiss.cz
+ Dalších 31 fotografií
Václav Noid Bárta si zřejmě našel velmi dobrého právníka. A ten mu poradil něco, na co bude jeho Gábina hledat hodně špatně protizbraň. Jde hlavně o dceru. Co Noid vymyslel?

Noid pochopil, že u soudu to musí hrát tak, že mu jde v první řadě o malou Terezku Takže přišel s návrhem, na který bude každý soudce slyšet. Jde přece o dítě, že!

Bárta vyrukoval s vychytralým návrhem, díky němuž nebude muset Terezka cestovat sem a tam. Zůstane totiž v jejich nynějším domě v Mukařově a rodiče se u ní budou střídat! Tomu se říká rozvodová bomba, protože soud rozhoduje v první řadě s ohledem na dítě. A každý ví, že toto je pro malé dítě to nejlepší. Zároveň si Noid samozřejmě nepřeje, aby si Gábinka do domu v Mukařově vodila nějaké milence.

"Nejvhodnější bude to, aby jí zůstal domov v Mukařově. Tedy taková střídavá péče, kdy v domě bude bydlet Terezka a my se budeme střídat u ní," tak zní parádní návrh, který zlatokopce na chvíli sebere vítr z plachet.

Ale pozor, tajný triumf má i Gábina Pokud by prokázala, že Noid je opravdu závislý na alkoholu a že se léčil z drogové závislosti, tak na nějakou střídavou péči může zapomenout. Pak by byl rád, kdyby svou dceru mohl vidět jednou nebo dvakrát týdně.

Související články

Další články