Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Generál Pavel je motorkář tělem i duší: Vyrazil na projížďku s dámským klubem

Motorkářky Biker Cats se chtěly s Petrem Pavlem vyfotit.
Zdroj: Se souhlasem Biker Cats
+ Další 2 fotografie
Dobrá věc

Generál Petr Pavel (59) si užil příjemné sobotní setkání s motorkářkami Biker Cats. Většina motorkářek z tohoto klubu jsou navíc matky, které spojuje nejen láska k motorkám, ale také zápal pro dobrou věc. Od roku 2013 fotí vlastní charitativní kalendář.

„Naše zajímavé sobotní setkání s generálem Petrem Pavlem - příjemně jsme si popovídali o našem kalendáři, motorkách, cestování a o tandemových seskocích. Pan generál je motorkář tělem i duší a my děkujeme za zájem a podporu našeho charitativního projektu,” napsal spolek Biker Cats na oficiální facebookový účet.

Charitativní kalendář

Na kalendáři motorkářky z Biker Cats již delší dobu pracují. Výtěžek z prodeje podpoří také plzeňský stacionář Človíček, který se stará o mládež i o dospělé.

„Plzeňská vyjížďka s Biker Cats byla zatím druhou ze série výjezdů, které pořádáme s iniciativou Spolu silnější. Jde o malé skupinové motovyjížďky, na jejichž konci motorkáři společně podpoří vybranou dobročinnou aktivitu,“ řekl k akci generál Pavel. Při minulé vyjížďce se vydali do Lešan ve Středočeském kraji. Během této akce podpořili Lukáše Hiro Hirku, což je profesionální voják, který byl těžce zraněn na misi v Afghánistánu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy