Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Gelemová není jediná! Dáda práskla na Felixe, že má další milenku na Slovensku!

Dáda si pustila pusu na špacír a Felixovi tím může hodně zavařit!
+ Dalších 40 fotografií
Tak dlouho se běhá na zálety, až trpělivost Dády Patrasové (61) vyprchá. Felix Slováček (74), který teď žije s milenkou Lucií Gelemovou (31), je známý proutník. Že měl za svůj život nespočet krátkodobých románků, není žádným překvapivým zjištěním. Jenže podle Patrasové má souběžně s Gelemovou další milenku na Slovensku!

Je to snad s Lucií Gelemovou opravdu láska jako trám? Kariéra Felixe Slováčka v otáčení za každou sukní je totiž velice úspěšná. Vždy, když měl v minulosti milenku, na veřejnosti se s ní neukazoval a vše se snažil ututlat.

Své o tom ví Dáda Patrasová, která na Felixe naprášila další románek na Slovensku. „Samozřejmě že ne. On si dokonce některé ponechal až dodnes, jak mi prozradili jeho přátelé. Dozvěděla jsem se například asi před dvěma třemi lety o nějaké Denise v Bratislavě, s níž prý chodí dodnes,“ prozradila herečka deníku Blesk. Zřejmě jde o odpověď na včerejší Felixovo nařčení, že Dáda už roky nepere ani nežehlí.

Gelemová by mohla snášet jen stěží, že je pouze jednou z více „bokovek“ ve Felixově milostném životě. Pokud je to pravda a Slováček to nebude moct vysvětlit, pak může taková informace jeho vztahu s milenkou Lucií pořádně uškodit.

Mohlo by vás zajímat

Další články