Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Geislerová v šoku! Její milenec měl obrat stát o 70 milionů. Bude mít Aňa co jíst?

Zdroj: YouTube
+ Dalších 19 fotografií
Milionář Martin Shenar má velký problém. Je vyšetřován kvůli daňovému úniku za více než sedmdesát milionů korun. Co na to jeho milenka Aňa Geislerová? Měla by se začít bát?

Zámožný podnikatel a přítel herečky Ani Geislerové Martin Shenar je stíhán policií kvůli solárnímu parku Ralsko. Shenar prodal projekt elektrárny elektrárenské společnosti ČEZ. Kriminalisté jsou přesvědčeni o tom, že se jedná o daňový únik za více než 70 milionů korun.

Informace o celé kauze přinesl zpravodajský web Radiožurnálu. Bohatý podnikatel obvinění popírá. Shenar Radiožurnálu řekl, že si je naprosto jistý, že se případ „ani nedostane k soudu“. "Přijde vám pravděpodobné, že by někdo byl tak hloupý, že by prodával společnosti státní firmě a jen tak nezaplatil daně?" odpověděl Shenar Radiožurnálu.

Herečka a milenka podnikatele Aňa Geislerová se ale nemusí bát, že by neměla co do úst. Stále totiž se svým manželem Zdeňkem Janáčkem vychovává své tři děti. Život ve třech Geislerové evidentně vyhovuje, a tak se nemusí bát, že by někdy v budoucnu strádala. Její milenec má ale v současné době před sebou pěkně velký problém.

"Policejní orgán zahájil trestní stíhání jedné fyzické osoby jako obviněné ze spáchání zločinu zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby. Trestné jednání mělo být spácháno v souvislosti s prodejem několika obchodních firem společnosti ČEZ, kdy příjmy plynoucí z těchto prodejů nebyly obviněným přiznány příslušnému správci daně. Tím měla být České republice způsobena škoda převyšující částku 70 milionů korun," sdělila Radiožurnálu vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.

Související články

Další články