Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Géčko představuje pořad (NE)BLÁZNI s Tomášem Poláčkem: Prvním hostem bude Marek Taclík

Géčko představuje pořad (NE)BLÁZNI s Tomášem Poláčkem: Prvním hostem bude Marek Taclík
Zdroj: G.cz
pořad
Již tento víkend se na Géčku poprvé objeví talk show Tomáše Poláčka s názvem (NE)BLÁZNI. Jejím moderátorem se stal Tomáš Poláček, ten do povědomí veřejnosti vstoupil jako cestovatel a jako novinář z magazínu Reportér. Jeho prvním hostem bude herec Marek Taclík (46).

Už v neděli uvidíte na webu G.cz první díl nového diskuzního pořadu (NE)BLÁZNI. Moderátorem novinky je novinář Tomáš Poláček z magazínu Reportér. Prvním Tomášovým hostem bude herec Marek Taclík

„Budu dělat pokud možno zábavné rozhovory s lidmi, o kterých si myslím, že jsou tak trochu blázni, ale úžasní blázni, které mám rád. Jako prvního hosta jsem si pozval herce Marka Taclíka. S Markem probereme kromě jeho velmi neobvyklé herecké kariéry například i fotbal, vztah k alkoholu, ženám a dětem, dojde i na překvapivá přiznání velmi osobního charakteru," přibližuje nový pořad Tomáš Poláček.

Novinář Tomáš Poláček dlouhodobě působil v Mladé frontě DNES, od roku 2014 je redaktorem magazínu Reportér. Do povědomí veřejnosti se dostal jako cestovatel, a to především díky své cestě kolem světa.

Český herec Marek Taclík má na kontě nespočet divadelních i televizních rolí. Hrál v pražském Činoherním klubu nebo v Dejvickém divadle. Televizní diváci ho pak znají z filmů jako Jedna ruka netleská či Grandhotel, velké popularity se dočkal díky účinkování v seriálu Kriminálka Anděl.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy