Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

GCF zavítá 3. března do Ostravy s akcí BIG CAGE 5!

Bude to válka…
Zdroj: archiv
Nejprestižnější česká MMA organizace ve světe GCF, ze které vzešly domácí hvězdy jako Viktor Pešta, Jiří Procházka či Lucie Pudilová zavítá 3. března do Ostravy, kde se v Clarion Congress hotelu uskuteční GCF 43: BIG CAGE 5.

Na programu bude před televizními kamerami Nova sport 2 deset zápasů, z toho 8 dle pravidel MMA a výjimečně i dva podle pravidel K1, které zahájí a ukončí program galavečera. V tom hlavním se představí domácí legenda Jakub „Pretorian“ Gazdík, mistr Evropy v K1 a muay-thai, několika násobný mistr ČR a amatérský mistr světa v muay-thai. Jeho soupeřem bude francouzský reprezentant, šampion své země.

Hlavním MMA tahákem bude určitě zápas ostříleného brněnského zápasníka Petra Beránka, jemuž se postaví obrovský talent slovenské scény Simon Michálek. Dále to bude souboj dvou 120 kg vážících monster, Daniela Dittricha z Ostravy a vsetínského Martina Chuděje. Na akci se představí také šampion brazilského jiu-jitsu Pavel Šusta z Prahy či novojičínský Marek Novotný, který si do osmihranné klece odskočí z Himalájí, kde má za sebou výšlapy na tři osmitisícové velikány.

V zápasech se ukáží také oblíbenci ostravského publika Václav Mikulášek či po téměř dvouleté pauze Petr „Proktor“ Hrdlica.

Vstupenky na akci lze zakoupit ZDE.

Informace o akci ZDE.

Související články

Další články