Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

GCF a MMA pomáhá! V Nymburce se pro potřebné vybralo přes 259 tisíc korun

Zdroj: archiv
O víkendu v Nymburce se konal další z galavečerů bojových sportů pod hlavičkou GCF ve spolupráci s kontem Bariéry. A návštěvníci mohli vidět nejen skvělé zápasy, ale i to, že se podařilo pro 2 konkrétní rodiny z okresu Nymburk vybrat 259 tisíc korun.

„Jsme opravdu rádi, že se klukům kolem projektu MMA Pomáhá opět podařilo probudit to dobré v lidech ve svém okolí a pro 2 konkrétní rodiny z okresu Nymburk, vybrali částku převyšující 259 korun,“ řekl eXtra.cz jeden z organizátorů Lukáš Blažek s tím, že peníze na transparentní účet stále ještě přichází, takže se nejedná o částku konečnou.

Každý, kdo chce udělat něco dobrého pro ty, kteří to potřebují, může poslat libovolnou částku na účet, který najdete ZDE.

Opět šlo o večer, kdy se lidé dočkali skvělých zápasů a organizace GCF opět potvrdila, že je v Česku nejstarší a nejzkušenější organizací, která pořádá skvělé galavečery.

Související články

Další články