Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

GCF 50: CAGE FIGHT PŘÍBRAM: Turnaj, který přinese velké hvězdy a adrenalinovou podívanou

Zdroj: archiv
MMA
Nejstarší česká MMA organizace, která pro světové MMA vychovala šampiona japonské organizace Rizzin Jiřího Procházku nebo UFC bojovnici Lucii Pudilovou, se po třech letech vrací do Příbrami. A rozhodně půjde o turnaj, který slibuje parádní podívanou na aktuálně velmi sledované zápasníky.

Milovníci bojových sportů se rozhodně mají na co těšit. Dnes už mnoho fanoušků ví, že organizace GCF přináší divákům nejlepší zápasy. K vidění budou zápasy nejen českých nadějí, ale i známých jmen české scény. Konkrétně třeba Ondřeje Skalníka, Miroslava Vacka, Ondřeje Petráška a veteránů sportu Bohumila Lungrika či domácího Ladislava Žáka. Z příbramských bojovníků se představí Jan Havelka, Jan Mašek, Jakub Šindelář, Jiří Holeček a Matěj Skalický z Pankration gymu.

Turnaj nabídne 11 zápasů dle pravidel MMA. Přímý přenos poběží na stanici Nova Sport 2. Předpokládá se, že turnaj bude vyprodán, proto neváhejte, vstupenky můžete zakoupit ZDE.

Dopoledne a odpoledne bude patřit amatérské lize Českého svazu MMA ve spolupráci s místním gymem Pankration. Vstupné na ligu je zdarma a začátek je v 10.00 hodin.

A kdy se na kvalitní turnaj můžete podívat? Šedesátý turnaj organizace GCF pod názvem GCF 50: CAGE FIGHT PŘÍBRAM se uskuteční v příbramské sportovní hale v sobotu 12. října od 18.00 hodin.

Mohlo by vás zajímat

Další články