Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel

Gazela Naomi Campbell slaví 50 let: Modelka prozradila svůj recept na mladistvý vzhled

Gazela Naomi Campbell slaví 50 let: Modelka prozradila svůj recept na mladistvý vzhled
Zdroj:
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
narozeniny
Supermodelka Naomi Campbell slaví 50. narozeniny. S modelingem začala už v 15 letech a od té doby jako by se vůbec neměnila. Není se čemu divit, její denní program je náročný, ale ve volném čase si najde spoustu prostoru na péči o sebe samotnou. Přečtěte si, co Naomi běžně dělá.

Naomi Campbell se dnešním dnem stává padesátnicí. Stejně jako jiné modelky i Naomi péči o sebe věnuje spoustu času, nakonec je to právě její vzhled, co jí vydělává na živobytí. Není se proto čemu divit, že i v 50 letech vypadá naprosto senzačně.

Denní rutina

Campbell ihned po ránu podle webu Wmagazine.com jde do sprchy, vyčistí si zuby a jde se obléknout. Oblečení volí podle nálady - sama říká, že se obléká podle počasí a státu, ve kterém se zrovna nachází.

Během dne se rozhodně neobejde bez zdravé a vyvážené stravy, jakékoliv jídlo z fast foodu je pro ni tabu a odmítá ho pozřít. Tvrdí také, že jejím klíčem ke kráse je voda - denně jí vypije, co nejvíc může.

Péče o tělo

Podle Naomi je v péči o vzhled nejdůležitější chuť starat se o své tělo. Minimálně jednou týdně si dopřává manikúru a pedikúru a každý den se maže hydratačním krémem. Na obličej si každý večer dává hydratační masku.

Tělo lepší než kdejaká dvacítka má Campbell nejen díky stravě, ale i díky cvičení. „Dělám jógu a pilates. Nechodím posilovat. Myslím si, že je lepší cvičit jen s vlastní vahou,“ popsala modelka.

Rada k nezaplacení

Naomi Campbell se rozhodně nebojí o svůj recept na krásu podělit a tvrdí, že pokud chcete být krásní, musíte se krásně i cítit. „Obklopujte se lidmi, které máte rádi, nestresujte se a noste u sebe věci, které vám dělají radost a uleví vám při únavě,“ poradila ostatním.

Na to, jak slavná supermodelka vypadá dnes a jak vypadala kdysi, se podívejte v galerii, ve které nechybí ani odvážnější snímky.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy