Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

GAY PROSTITUCE v Praze: Dělám to od sedmnácti! David Rajt promluvil pro eXtra.cz

David promluvil.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 65 fotografií
Léta se v jistém bordelu pro homosexuály v centru Prahy scházeli nejen sexuchtiví pánové, ale občas i společenská smetánka na pařby. Brzy všemu ale bude možná konec. Redakce eXtra.cz hovořila s mladíkem, který majitele poslal do vazby a zařídil mu riziko dvanáct let za mřížemi. Rozpoutal nevídaný skandál, v němž šlo i obvinění z toho, že řada tamních mužských šlápot měla i pod osmnáct!

Případu se věnuje policejní elita, nejpovolanější z povolaných, Národní centrála proti organizovanému zločinu. Boss podniku skončil ve vazbě, obvinili ho totiž z obchodování s lidmi, kuplířství, svádění k pohlavnímu styku a ohrožování výchovy dítěte. A do případu je namočeno i pět jeho spolupracovníků, kteří mu měli dohazovat čerstvé masíčko.

Podařilo se nám mluvit s mladíkem, který ještě jako sedmnáctiletý zašel na policii se sociální pracovnicí, aby promluvil o tom, jak to v podniku chodí. Kriminálka pak dva roky pátrala, sledovala, naoko si kupovala chlapce, aby získala důkazy. A na podzim minulého roku spadla klec.

Oním klukem je dnes už devatenáctiletý David Rajt, což našim čtenářům není vůbec neznámé jméno. Má docela zajímavou pověst v šoubyznysu, nestydí se ale ani za to, že šlape, a chlubí se kamarádstvím s pašeračkou z Pákistánu a její kamarádkou.

„Ano, stojím za tím. Nemohl jsem se už dívat na to, jak majitel toho podniku a jeho spolupracovník obchodují s bílým masem. Pracovalo tam pět nezletilých,“ prozradil nám Rajt, který se vůbec netají tím, že šlo o pomstu. Tohohle prostituta si totiž dovolili z klubu vyhodit, což se nedělá.

„Byl jsem na pětihodinovém výslechu. Spolupracoval jsem a vysvětlil jim, jak to v klubu chodilo. Třeba to, kdy byly porady, jaké smlouvy kluci podepisovali, kde je trezor a podobně. Dali si tam štěnice a další den už poslouchali, jak provozní klukům rozdává pokuty. Stále sbírají důkazy a vyslýchají všechny, kteří tam posledních 24 měsíců pracovali. Co vím, tak mluvilo snad sto padesát kluků. Policii jsem pomohl ve vyšetřování také tím, že jsem jim řekl, kde majitel bydlí, přesně v jakém pokoji, kdy přilétá do Prahy,“ uvedl Rajt.

A pak přidává tvrdá slova související s obviněním cizince, Švýcara italského původu, z ohrožování výchovy dítěte.

„Pan majitel si bral nezletilé klučíky na večeři, do klubu a také do jednoho pětihvězdičkového hotelu, kde bydlel. Samozřejmě že to bylo za finanční odměnu, a to má policie také zdokumentováno. Mají kamerové záznamy o tom, jak nezletilým klukům předává peníze. Stejné to bylo u mě,“ dušuje se.

Cizinec už je z vazby venku, vyšetřování ale pokračuje. Zatímco některé naše zdroje tvrdí, že to nebude s trestem (až dvanáct let natvrdo) tak horké, že se toho policii tolik prokázat nepodařilo (tvrdí, že Rajt se prokazoval padělanou občankou, takže nikdo nemohl vědět, že je nezletilý, což on odmítá), mladík se zvláštním uměleckým jménem Gold Boy se dušuje, že vše běží jako po drátkách a obvinění budou pykat.

Související články

Další články