Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

GAY PROSTITUCE? Řeknu vám, jak to je! Metrouš Petr ze Zlaté mládeže promluvil

Petr Mareš
Zdroj: Facebook P. Mareše
+ Dalších 31 fotografií
Spí s chlapy za prachy, nebo je jen obětí nechutné pomluvy? Petr Mareš (25), jeden z účastníků nové řady reality show Zlatá mládež, se vyjádřil k nařčení od youtubera Mikea Pána (21), který ho bez skrupulí označil za prostituta. Přiznal se snad?

„Obecně lze říci, že se mi hnusí byznys se sexem, lidským tělem, prostitucí a podobně, proto jsem si už od prvního dne nesedl s Petrem, neboť už od prvního dne v každé druhé větě lhal. Nejdříve to byl zástupce Adriany Krnáčové, pak najednou office manager, pak vegan, poté vedoucí politické kampaně. Nakonec jsem v Indii zjistil, že prostě š*ká za peníze a dluží všude, kam se podíváš,“ nebál se říci naplno své podezření, že si Mareš vydělává svým tělem.

Na to nyní reagoval i metrouš Petr

„Mohu vás ujistit, že žádné z těchto tvrzení se nezakládá na pravdě. Všechno si financuji sám, normálně každý den pracuji, což se o panu Oganesjanovi tvrdit nedá. Zajímalo by mě, na čem tato tvrzení zakládá. Své příjmy a finance nemám problém kdykoliv doložit. Nevidím sebemenší důvod, proč bych měl dělat prostituci, jak pan Oganesjan tvrdí. Je to směšné a ubohé, tyto pokusy, jak někoho urazit či pomluvit, a to zrovna z jeho strany,“ napsal nám Petr Mareš s tím, že bychom se raději měli zaměřit na podnikání Mikea Pána a jeho matku.

Protože nás sám vybídl, ať se neváháme na něj obrátit s doplňujícími dotazy, připomněli jsme mu nezodpovězený dotaz o dluzích, které prý měl všude nasekat, a optali se, jak je tedy možné v jeho věku a s jeho zaměstnáním (správa sociálních sítí) možné vést v televizi prezentovaný nákladný život (bodyguard, drahá kára, sbírka drahých ledovcových vod atd.). Ani po třech dnech nám ale hvězdička šíleně drahého pořadu neodpověděla.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy