Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

GAY PROSTITUCE? Řeknu vám, jak to je! Metrouš Petr ze Zlaté mládeže promluvil

Petr Mareš
Zdroj: Facebook P. Mareše
+ Dalších 31 fotografií
Spí s chlapy za prachy, nebo je jen obětí nechutné pomluvy? Petr Mareš (25), jeden z účastníků nové řady reality show Zlatá mládež, se vyjádřil k nařčení od youtubera Mikea Pána (21), který ho bez skrupulí označil za prostituta. Přiznal se snad?

„Obecně lze říci, že se mi hnusí byznys se sexem, lidským tělem, prostitucí a podobně, proto jsem si už od prvního dne nesedl s Petrem, neboť už od prvního dne v každé druhé větě lhal. Nejdříve to byl zástupce Adriany Krnáčové, pak najednou office manager, pak vegan, poté vedoucí politické kampaně. Nakonec jsem v Indii zjistil, že prostě š*ká za peníze a dluží všude, kam se podíváš,“ nebál se říci naplno své podezření, že si Mareš vydělává svým tělem.

Na to nyní reagoval i metrouš Petr.

„Mohu vás ujistit, že žádné z těchto tvrzení se nezakládá na pravdě. Všechno si financuji sám, normálně každý den pracuji, což se o panu Oganesjanovi tvrdit nedá. Zajímalo by mě, na čem tato tvrzení zakládá. Své příjmy a finance nemám problém kdykoliv doložit. Nevidím sebemenší důvod, proč bych měl dělat prostituci, jak pan Oganesjan tvrdí. Je to směšné a ubohé, tyto pokusy, jak někoho urazit či pomluvit, a to zrovna z jeho strany,“ napsal nám Petr Mareš s tím, že bychom se raději měli zaměřit na podnikání Mikea Pána a jeho matku.

Protože nás sám vybídl, ať se neváháme na něj obrátit s doplňujícími dotazy, připomněli jsme mu nezodpovězený dotaz o dluzích, které prý měl všude nasekat, a optali se, jak je tedy možné v jeho věku a s jeho zaměstnáním (správa sociálních sítí) možné vést v televizi prezentovaný nákladný život (bodyguard, drahá kára, sbírka drahých ledovcových vod atd.). Ani po třech dnech nám ale hvězdička šíleně drahého pořadu neodpověděla.

Související články

Další články