Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Gay pedikér českých celebrit je po smrti, sebevraždu vyvěsil v přímém přenosu na Facebook!

Nalevo Petr Krejczy Pity z VyVolených, který u sebe v salonu zaměstnával
pedikéra Milana (vpravo). Ten zveřejnil v přímém přenosu průběh své
sebevraždy.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

Oblíbený pedikér Milan Melichar, u kterého se vystřídaly nožky mnoha našich známých tváří, spáchal sebevraždu. Svůj čin podle všeho dlouho plánoval a vyvolával přes sociální sít do světa, aniž by jakýkoliv z jeho kamarádů razantněji zasáhnul. Nevěřili totiž, že to myslí vážně. Třicetiletý muž, dříve účinkující v gay pornofilmech a živící se i jako homosexuální prostitut, spolykal prášky, které zřejmě zapil alkoholem a pak skočil z okna v šestém patře na zem.

Před jeho bydliště dokonce stihla přijet policie přivolaná jedním z přátel, která se snažila mladíka od jeho činu odradit. Mladý sebevrah ještě stačil vyfotit a zveřejnit policejní auto. Poslední fotkou, kterou Milan ještě vyfotil, bylo to, když stál na parapetu před samotným skokem. „Věřte mi, já chci klid,“ napsal těsně před svým činem. „Budeš mi moc scházet, byl jsi dobrej kamarád,“ napsal zdrcený majitel salonu, kde pedikér pracoval – Petr Krejčí Pity – po smrti svého blízkého spolupracovníka na Facebook.

Pedikéra vyhledávala třeba i zpěvačka Linda Finková nebo Kateřina Kristelová, která si u svého nyní již bohužel mrtvého známého dopřávala „vzácné chvíle klidu jen pro sebe“. Žádná z jeho zákaznic a ani nikdo z jeho kamarádů netušili, že tahle demonstrativní scénka bude mít jasný konec.

Související články

Další články