Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Gastronomický prznitel Babica definitivně končí na Nově, vyštípal ho Hruška se svými kůžičkami

Jirka Babica na Nově definitivně skončil, teď je hvězdou Láďa Hruška.
Zdroj: herminapress.cz, reprofoto tn.cz, koláž eXtra.cz

Už na začátku ledna jsme informovali o tom, že se na Nově stahují mračna nad pořadem Babicovy dobroty. Teď je definitivně potvrzeno, že pořad plný nejedlých receptů končí.

Před šesti lety, kdy Jiří Babica (53) na Nově začínal, byl jeho pořad pro divačky televize tím nejlepším, co na gastronomickém poli objevily. Jirka vařil levně, když něco neměl, tak to nahradil, navíc byl lidový, takže dámy 50+ měly před obrazovkami pocit, že jsou mu tak nějak blíž.

Babicovi navíc po čase začala klesat sledovanost a ve spojitosti s růstem obyvatel Česka, kteří začínali pociťovat, že chtějí jídlo na talíři vychutnávat a nejde jim jen o to se zaplácnout nějakým blafem, šla rapidně dolů. Navíc se na Nově objevil se svými ještě lidovějšími a ještě levnějšími recepty Láďa Hruška (36) a bylo vymalováno.

Obliba bývalého potravinového inspektora nyní v roli nízkorozpočtového vařiče se dostala do závratných výšin a Hruškovi navíc televize dala příležitost mít vlastní kuchařskou show. Zpracovatel kuřecích kůžiček tak nahradil kdysi hvězdného prodavače lyží, kterému teď nezbývá nic jiného než sehnat flek na jiné televizi.

O to se teď snaží jeho manažer, který tvrdí, že za vším jsou finance. „Pochopil jsem to tak, že Nova náš pořad zařadila do kategorie přímo ziskových projektů bez ohledu na sledovanost. To znamená, že náklady na výrobu musí pokrýt sponzoři a klienti ještě dřív, než se začne vysílat. Náklady na Babicovy dobroty byly pokryty zhruba z devadesáti procent a to asi nestačí,“ okomentoval situaci producent a Babicův manažer Jan Lacina.

Související články

Další články