Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Gášpárová z Love Islandu svlékla tričko a ukázala žhavou fotku s Pítrem

Gábi a Pítr dráždí na Instagramu sexy fotkami.
Zdroj: se souhlasem Gabriely Gášpárové
+ Další fotografie
Zatraceně sexy

Dlouhovlasá kráska známá z Love Islandu Gabriela Gášpárová (20) se na Instagramu pochlubila žhavou fotkou svého přítele Petra Havránka (25), kterého ulovila během natáčení reality show. I když si diváky oblíbený pár nakonec dvoumilionovou výhru neodnesl, alespoň k sobě zahořeli láskou a to je důležitější než všechny peníze světa.

Sexy fotka

Usměvavá modelka ​Gabriela, která roku 2016 získala titul Dívka roku, a její sexy přítel Pítr, živící se taktéž modelingem, tvoří opravdu pár snů. Od té doby, co se dali dohromady, plní sociální sítě společnými fotkami, na kterých vrkají jako dvě hrdličky. Tentokrát se ale rozhodli své followery trošku vydráždit a Gábi nahodila snímek, na kterém odhodili trička. Příspěvek, který je popsaný pouze hashtagy lazyday a love, si vysloužil přes třiačtyřicet tisíc lajků a oba milenci vypadají opravdu žhavě.

Oblíbený pár

Svůdná společná fotka samozřejmě nezůstala bez komentářů. “Vy jste oba tak krásný, že to není možný. A rozhodně to není spravedlivý. Ať jste šťastní,” rozplývá se jedna ze sledujících. “Jste nejkrásnější jako vždy,” míní další z Gábininých a Pítrových fanynek. My doufáme, že ta láska oběma slaďoušům vydrží a my se budeme moct kochat pohledem na další sexy polonahé fotky.


Související články

Další články