Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Gášpárová slavila dvacetiny: Nechyběl vagón růží, ani limuzína

Gášpárová slavila dvacetiny: Nechyběl vagón růží, ani limuzína
Zdroj: Se souhlasem Gabriely Gášpárové
+ Dalších 8 fotografií
Narozeniny

Gabriela Gášpárová oslavila své dvacáté narozeniny. Přitom je už z ní filmová hvězda a také úspěšná modelka a moderátorka.

Krásných dvacet let oslavila sexy brunetka Gabriela Gášpárová. Uplynulý rok byl pro ni velmi hektický, z neznámé dívky z Moravy se stala filmová hvězda, objeví se například v hlavní roli v připravovaném filmu Tomáše Magnuska (36) Bastardi 4, kde by se měl objevit i herec Zdeněk Godla (45) ze seriálu Most!, nebo v seriálu Škola mého života. Hlavní roli získala také v dalším připravovaném mezinárodním filmu Indián, a to vedle hereckých es, jako je Karel Roden (58). Jako modelka jde z kšeftu do kšeftu. Na své narozeniny se však alespoň chvíli zastavila a užila si zábavu, i když ani při nich nepřestala myslet na druhé a navíc dodržovala všechny hygienické předpisy.

Květinou ženu nezarmoutíš, říká se. A je to velká pravda. Pěkný pugét je vhodný při jakékoli příležitosti. V případě Gabriely Gášpárové to byl, s troškou nadsázky, rovnou celý vagón růží. „Byla to dokonalá nálož překrásných květin. Moc mě to potěšilo,“ usmívala se herečka, modelka a moderátorka. Pokud si myslíte, že jí takto šokoval její partner, tak jste tentokrát na omylu. Květiny poslala společnost Florea.cz, s níž Gabriela spolupracuje. „Škoda, že neslavím každý den,“ posteskla si v žertu kráska. Ale to by nebyla ona, aby něco nevymyslela. Hned ten den rozvezla růže sestřičkám a doktorkám do pražských nemocnic. Na jejím instagramu stále probíhá soutěž.

A ještě jeden důvod k radosti Gášpárová měla. Od firmy Hummer limusin servis, pro kterou bude natáčet reklamní klip, totiž dostala jako dar pronájem úžasné limuzíny Hummer, což je pro dvacetiletou dívku moc hezký dárek! I když restriktivní opatření kvůli pandemii koronaviru nedovolila žádnou bujarou oslavu, přesto si Gabriela nenechala projížďku ujít. „Vzala jsem pár kamarádek, samozřejmě za přísných bezpečnostních opatření a s negativními testy. Jinak by to ani nešlo.“ Taková dámská jízda bez chlapů je někdy k nezaplacení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy