Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Gášpárová nazpívala vánoční song! Emoce z toho doslova stříkají!

Gabriela se stala v roce 2016 Dívkou roku. Po vystudování střední školy se rozhodla z Velké Bíteše odstěhovat do Prahy. Původně chtěla v Praze pouze studovat na Newton College, konkrétně obor marketingová komunikace. Ale protože je zřejmě opravdu hodně nadaná (rozhodně ctižádostivá a jde si tvrdě za svými sny), stihla už roztočit tři filmy a další tři má nasmlouvané, nafotit kalendáře a pravidelně pracuje pro špičkové značky jako modelka. Samozřejmě roste i její fanouškovská základna na Instagramu a dokonce ani v době pandemie koronaviru si nemůže stěžovat na nedostatek práce. Co by za to někteří její kolegové a kolegyně z branže dali! Stačí si vzpomenout například na její focení pro značku Jawa, což mělo celosvětový ohlas. A aby toho nebylo málo, dokonce zvládla nafotit i vlastní kalendář!

Její zatím poslední počin však přesto hodně překvapil. Přesto, že musela před Vánoci na doporučený chirurgický zákrok, tak v době vánoční vydala tematickou písničku, která asi rozpláče celou republiku. Stihla to přitom za velmi krátkou dobu. „Původně jsem se toho nápadu hodně bála ale chtěla jsem jen dát dárek své rodině ,kterou nade vše miluji, rozhodně se nepokládám za zpěvačku. Ale chodila jsem na zpěv k Lindě Finkové, které moc děkuji. Všichni lidé, kteří mi pomáhali byli úplně super a hlavně malá Karolínka Lískovcová. Bez ní bych to nedokázala , jednou z ní bude slavná zpěvačka,“ usmívala se Gabriela s tím, že právě Karolínka byla jednou z těch, na které se mohla stoprocentně spolehnout.

Přesto Gášpárová zpěvačkou být nechce. Na druhou stranu nikdy neříkejte nikdy. Její vánoční song totiž zvednul obrovskou vlnu emocí. „V pozitivním slova smyslu se to zvrtlo, hodně fanoušků mi píše, jak to bylo super. A když jsem viděla, jak píseň zapůsobila na mou rodinu, byla jsem strašně moc šťastná. Budu přemýšlet, co s tím dál, jsem sama překvapená, jaký úspěch to mělo.“ Tak uvidíme. Nebyla by rozhodně první zpívající modelkou či herečkou.

Související články

Další články